90+11'

Köszönjük, hogy velünk tartottak!

90+10'
Piros lap

KIÁLLÍTÁS! Májer kapott piros lapot közvetlenül a lefújás után, bár az kérdéses, hogy miért mutatta fel neki a játékvezető!

90+9'
VÉGE

Vége a mérkőzésnek! A Fehérvár egygólos győzelmet aratott Kecskeméten!

90+6'
Kaput eltaláló lövés

Helyzet! Belényesi lőtt kapura 11 méterről, a labda megpattant egy védőn, és így a léc alá tartott, de Tóth kapu fölé ütötte a labdát!

90+5'
Sárga lap

Szűcs sárgult be, miután megrúgta ellenfelét.

90+4'
CSERE

Christensen helyén Simut a vendégeknél.

90+2'
CSERE

Katona Levente jött le, Májer Milán állt be.

90+1'

Hét perc a ráadás.

90'

Schön lövése lelassult a védő lábán, így könnyedén fogta Varga.

84'

Tóth Tamás kapott jó labdát, de elcsúszott, így hiába jött ki borzasztóan a kapujából Varga a tizenhatoson kívülre, fel tudott szabadítani.

81'
Sárga lap

Banó-Szabó tartotta fel ellenfelét, bár lehet, inkább a reklamálásért kapta a lapot.

78'
Sárga lap

Lukács eltalálta a könyökével Schönt, sárga lap.

71'
CSERE

Fehérvári változtatás: Gradisar helyén Tóth Tamás.

70'
CSERE

Hazai csere: Pálinkás állt be Szabó helyére.

64'

Horváth lőtte el keresztbe a labdát a kapu előtt, nem volt veszélyes.

55'
CSERE

Vendégcsere: a megsérült Spandler helyén Fiola a pályán.

54'

Szép lövés! Helmich 22 méterről lőtt, a kapu bal oldalába tartó labdát kiütötte Tóth!

50'

Helyzet! Lukács beadása után Katona Levente fejesét bravúrral védte Tóth!

48'
CSERE

Zsótér helyett pedig Helmich folytatja.

47'
CSERE

Két hazai változtatás volt a szünetben. Szendreit váltotta Lukács.

46'
Második félidő

Folytatódott a mérkőzés!

45+3'
Szünet

Vége az első félidőnek! Egygólos előnyben a Fehérvár a szünetben.

45+1'

Két perc a ráadás az első félidő végén.

45'
Sárga lap

Schön húzta vissza ellenfelét.

44'

Horváth lőtt távolról, úgy 30 méterről fölé.

41'

Christensen lőtt 16 méterről a kapu fölé.

34'

A Vidi több mint 360 perc után lőtt újra gólt az NB I-ben.

33'
GÓL

VEZET A VIDI! Bese sarkazása után Christensen 12 méterről kapura lőtt, és Varga ugyan beleért, de nem tudott hárítani, a labda a jobb alsóban kötött ki! Ebben azért benne volt a hazaiak kapusa. 0–1

30'

Horváth kapura lőtte a szabadrúgást, a labda nagyjából egy méterrel suhant el a bal kapufa mellett.

27'

Zsótér élesen lőtt be egy szabadrúgást a jobb oldalról, Tóth kiütötte a labdát, majd a vendégeknek sikerült kirúgniuk a kapu elől. Azonban nem szabadult fel a Fehérvár kapuja, nem sokkal később Vágóhoz került a labda, aki kapura fordult, és nem sokkal lőtt fölé 10 méterről!

20'

Horváth felívelését Belényesi fejelte le, a labda pedig Tóth ölében landolt, aki Szabót előzte meg.

18'
Sárga lap

Katona Levente kapott sárga lapot.

17'

Szendrei lőtt kiszorított helyzetből, 7 méterről méterről jócskán a kapu mellé.

12'

Egyelőre nem záporoznak a helyzetek, bár az iram nem rossz.

3'
Sárga lap

A megiramodó Szendreit buktatta Csongvai.

1'
Meccs indítása

Elkezdődött a mérkőzés! A vendégek indították útjára a labdát, akik fehér szerelésben játszanak, míg a hazaiak lilában futballoznak.

Köszöntjük kedves olvasóinkat! Hamarosan kezdődik a Kecskemét–Fehérvár mérkőzés az NB I 25. fordulójában!