Utánpótlás: Magyarország női U19-es elitkört rendez a tavasszal

2009.12.16. 12:09
Címkék
Nyonban az Európai Labdarúgó-szövetség főhadiszállásán arról született döntés, hogy március 27. és április 1. között Magyarország rendezheti meg a női U19-es Eb elitkör négyes tornáját – adta hírül a honi szövetség internetes oldala.

Az eseményen a házigazda magyarok mellett Svájc, Ausztria és Franciaország vesz részt, a győztes kvalifikációt szerez a május 24. és június 5. között Macedóniában megrendezésre kerülő nyolccsapatos kontinensbajnokságra.

Hazánk így jövőre hat utánpótlástornának ad otthont: az U19-s korosztályban a férfiaknál és a nőknél a tavasszal elitkört rendezünk, míg az U17-es és U15-ös korosztályban az ősszel selejtezőket. A házigazda városokat később jelölik ki.

Legfrissebb hírek

Hét korosztályos magyar érem a Maraton kajak-kenu EB-n

Kajak-kenu
2 perce

Haaland tényleg csak a kispadon lesz a franciák ellen?

Foci vb 2026
13 perce

Sajtóhírek szerint az amerikaiak további négy évre csábítják Pochettinót

Foci vb 2026
21 perce

Gyász: elhunyt a tromsői sakkolimpia magyar sikercsapatának szövetségi kapitánya

Egyéb egyéni
44 perce

Vissza a jelenbe: nem akármilyen sorozatban vannak a franciák

Foci vb 2026
52 perce

Egy pillantás a régmúltba: Johan Cruyff így szedte szét az argentin védelmet

Foci vb 2026
1 órája

A Como 60 milliót fizet Nico Pazért, de a Real Madrid nem mond le a támadóról – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
1 órája

Irán legutóbbi vb-győzelme nem akárhogyan született meg

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik