MLSZ: háromtagú küldöttség képviseli hazánkat a FIFA-gálán

2009.12.10. 20:36
Címkék
December 21-én a zürichi kongresszusi központban kerül sor a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) szokásos évi gálaünnepségére, amelyen a Magyar Labdarúgó-szövetséget háromtagú hivatalos küldöttség képviseli.

Az ünnepi eseményen résztvevő delegáció vezetője Kisteleki István, az MLSZ elnöke, tagjai pedig Nemes Ferenc alelnök és dr. Bordás György főtitkár.

December 21-én a FIFA-gálán számos díjátadásra kerül sor, ezúttal osztja ki a nemzetközi szervezet első alkalommal az esztendő legszebb góljáért járó, Puskás Ferenc nevével fémjelzett elismerést.

 

Legfrissebb hírek

Máris vezet Franciaország és Szenegál

Foci vb 2026
3 perce

Kezdődik a ma esti meccsdömping – indulnak élő, szöveges közvetítéseink!

Foci vb 2026
14 perce

A FIFA nem engedélyezte a franciáknak a gyászkarszalagot

Foci vb 2026
17 perce

Vb 2026: Szenegál–Irak 1–0

Foci vb 2026
19 perce

Vb 2026: Norvégia–Franciaország 0–1

Foci vb 2026
24 perce

Ha norvég meccs, akkor nem maradunk evezés nélkül

Foci vb 2026
35 perce

Dani Ceballos távozik a Real Madridtól – hivatalos

Spanyol labdarúgás
39 perce

Marozsán nem jutott be a fináléba, szettelőnyről kikapott a mallorcai tenisztorna elődöntőjében

Tenisz
43 perce
Ezek is érdekelhetik