Euro 2012: hivatalosan is a negyedik kalapba került a magyar válogatott

2009.12.02. 16:19
Címkék
Ahogy arra már korábban, a koefficiensek alapján számítani lehetett, a magyar labdarúgó-válogatott a negyedik kalapba kerül a 2012-es Európa-bajnoki selejtezők sorsolásánál.

Korábbi cikkünket a kalapbeosztásról ide kattintva olvashatják.Korábbi cikkünket a kalapbeosztásról ide kattintva olvashatják.

A 2012-ES EB SELEJTEZŐINEK KALAPBEOSZTÁSA
ELSŐ KALAP: Spanyolország, Németország, Hollandia, Olaszország, Anglia, Horvátország, Portugália, Franciaország, Oroszország.
MÁSODIK KALAP: Görögország, Csehország, Svédország, Svájc, Szerbia, Törökország, Dánia, Szlovákia, Románia.
HARMADIK KALAP: Izrael, Bulgária, Finnország, Norvégia, Írország, Skócia, Észak-Írország Ausztria, Bosznia-Hercegovina
NEGYEDIK KALAP: Szlovénia, Lettország, Magyarország, Litvánia, Fehéroroszország, Belgium, Wales, Macedónia, Ciprus.
ÖTÖDIK KALAP: Montenegró, Albánia, Észtország, Grúzia, Moldova, Izland, Örményország, Kazahsztán, Liechtenstein.
HATODIK KALAP: Azerbajdzsán, Luxemburg, Málta, Feröer, Andorra, San Marino.

 

 

Legfrissebb hírek

Hétfői sportműsor: világkupa-selejtezőt játszik a vízilabda-válogatott

Minden más foci
1 perce

Európai kézilabdaligák: Tóth Rajmond és Jánosi Tamás is remekelt Spanyolországban

Kézilabda
15 perce

Az Auxerre ellen játszott döntetlent a Loic Negóval felálló Le Havre; a Monaco legyőzte a Marseille-t

Francia labdarúgás
43 perce

Thuram vezérletével az Inter öt góllal küldte haza a Romát

Olasz labdarúgás
51 perce

Sok helyzet, de csak egy gól: az ETO tovább küzd a bajnoki címért, újra élre állt

Labdarúgó NB I
2 órája

Vívás: a legjobb 32 volt a végállomás a kadét törőzőknek a vb-n

Utánpótlássport
2 órája

Helycsere az élen: kihasználta a Honvéd botlását a kiütéses sikert arató Vasas – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2 órája

NB III: hat gólt vágott a Tatabánya, ötig jutott a Gyulai Termál

Labdarúgó NB II
2 órája
Ezek is érdekelhetik