Női labdarúgás: U17-eseink kikaptak Norvégiától, így másodikak a csoportban

2009.10.18. 08:36
Címkék
Szombat este harmadik mérkőzését játszotta le U17-es női labdarúgó-válogatottunk a hazai rendezésű Eb-selejtezőtornán, a mieink ellenfele Norvégia volt.

A tatai meccsen az északi válogatott sokkal jobban játszott, és végül 5–1-re győzött. A magyar együttes gólját Szőke Zita szerezte.

Mivel a magyar válogatott az előző két mérkőzésén győzött, így a második helyen végzett a kvartettben. A tíz selejtezőcsoportból a hat legjobb második jut még tovább.

Mivel a magyar válogatott az előző két mérkőzésén győzött, így a második helyen végzett a kvartettben. A tíz selejtezőcsoportból a hat legjobb második jut még tovább.

 

U17-ES NŐI LABDARÚGÓ EB-SELEJTEZŐ
3. CSOPORT, 3. FORDULÓ
Norvégia–Magyarország  5–1
Horvátország–Görögország  2–0
A MAGYAR VÁLOGATOTT KORÁBBI MÉRKŐZÉSEI
Magyarország–Horvátország  3–2
Magyarország–Görögország  3–0
A VÉGEREDMÉNY
1. Norvégia  9 pont
2. MAGYARORSZÁG 6
3. Horvátország 3
4. Görögország 0

 

Legfrissebb hírek

Vb 2026: Algéria–Ausztria 0–0

Foci vb 2026
4 perce

Vb 2026: Jordánia–Argentína

Foci vb 2026
6 perce

Történelmi siker, Wissa és Mayele a legjobb 32 közé lőtte a Kongói DK-t

Foci vb 2026
17 perce

Kolumbia ikszelt Portugáliával és megnyerte a csoportot, a kongói DK is továbbjutott

Foci vb 2026
22 perce

Portugália nem tudta megverni Kolumbiát, Horvátországgal találkozik a legjobb 32 között

Foci vb 2026
29 perce

Messi nincs a kezdőben az argentinok utolsó csoportmeccsén

Foci vb 2026
31 perce

Zlatko Dalic: Ha mi Anglia lennénk, nem adták volna meg Ghána gólját

Foci vb 2026
54 perce

Modric, mint a jó bor: Ghána ellen a mezőny legaktívabb tagja volt – statisztikák

Foci vb 2026
57 perce
Ezek is érdekelhetik