Megtartották a főpróbát

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
Vágólapra másolva!
2003.10.10. 20:44
Címkék
Péntek délután öt órától a lengyel válogatott a Puskás Ferenc-stadionban gyakorolt. Pawel Janas, a vendégek szövetségi kapitánya a selejtező előtti főpróbát jelentő tréning után tartott sajtótájékoztatón elmondta: kedd óta készül csapatával, ám ez idő alatt jó néhány probléma nehezítette munkáját. Három meghatározó játékosa Jacek Bak, Jacek Krzynówek és Maciej Zurawski például kisebb sérüléssel bajlódik; az ő szereplésükről ezért csak a szombat délelőtti eligazítás után dönthet a szakember.
"Természetesen a három pontért jöttünk Budapestre, ám tisztában vagyunk azzal is, hogy tervünket nem lesz könnyű megvalósítani – mondta Pawel Janas. – Bizonyára izgalmas találkozót vívunk majd a magyarokkal, hiszen mindkét együttesnek létfontosságú a győzelem, vagyis támadni kell majd a hazaiaknak és nekünk is.”
Legfrissebb hírek

Hall of Shame – Bodnár Zalán publicisztikája

Amerikai sportok
5 órája

Anna, az idő és a fair play szellemisége neked dolgozik! – Csisztu Zsuzsa jegyzete

Tenisz
5 órája

Jonathan Levi: Győznünk kell az Újpest ellen!; Cseh Sándor: A saját harcát megnyerte a csapat, ennyire futotta az erőnkből

E-újság
6 órája

Szombati sportműsor: FTC–Újpest derbi az NB I-ben; pályán a DVSC és az ETO a női kézi BL-ben

Minden más foci
6 órája

Férfi kosár Euroliga: az utolsó előtti elkapta a Zalgirist, legyőzte baszk riválisát a Barcelona

Kosárlabda
6 órája

La Liga: az Osasuna legyűrte a Celtát Vigóban

Spanyol labdarúgás
6 órája

Az alpesi sí legendái gyújtották meg a lángot a téli olimpián

Téli olimpia 2026
6 órája

Magabiztos győzelmet aratott a Leeds a Nottingham Forest felett

Angol labdarúgás
7 órája
Ezek is érdekelhetik