Légióssors: Gaál Miklós elsősorban továbbra is Oroszországban folytatná

2011.08.21. 09:28
Címkék
A közelmúltban átadólistára került az orosz élvonalbeli Volga labdarúgócsapatánál Gaál Miklós, úgyhogy a harmincéves balhátvéd csapatot keres.

„Még itt vagyok a Volgánál, együtt edzek a többiekkel, de közben menedzseremen keresztül keresem a lehetőségeket – mondta a Nemzeti Sportnak Gaál Miklós. – Még sohasem voltam ilyen helyzetben, de nem kell kapkodni, igyekszünk olyan megoldást találni, amely szakmai és anyagi szempontból is megfelelő számunkra. Noha Torma Gábornál már érdeklődtem esetleges angliai lehetőségről, elsősorban Oroszországban szeretnék új munkahelyet találni, mert itt már ismernek, s én is megszoktam a közeget.”

Az utolsó volgás mérkőzésein jobbhátvédként szereplő labdarúgó 2007 óta futballozik Oroszországban, 2007 és 2010 között az Amkart erősítette.

Az utolsó volgás mérkőzésein jobbhátvédként szereplő labdarúgó 2007 óta futballozik Oroszországban, 2007 és 2010 között az Amkart erősítette.

Legfrissebb hírek

Piros Zsombor nyerte a madridi challengertornát

Tenisz
24 perce

Két csere hozta össze a győztes gólt, legyőzte a Sassuolót a Genoa

Olasz labdarúgás
47 perce

Jól halad a hétszeres magyar bajnok strandröplabdázó, Stréli Bence felépülése

Röplabda
1 órája

Bondár Anna: Szívünket-lelkünket kitettük a pályára

Tenisz
2 órája

„Barcelona a miénk!” – Yamal odaszúrt a városi riválisnak a derbi után

Spanyol labdarúgás
2 órája

Kijutott a világbajnokságra a magyar női 3x3-as kosárlabda-válogatott

Kosárlabda
2 órája

Öttusa: Guzi Blanka aranyérmes a kairói vk-viadalon

Egyéb egyéni
2 órája

Megvan a szóbeli megállapodás, a Spurs Liverpoolból igazolhat

Angol labdarúgás
3 órája
Ezek is érdekelhetik