Légióssors: Fülöp tisztázta csapattársával a korábbi kakaskodásukat

Vágólapra másolva!
2011.01.22. 12:08
Címkék
Nem várja túl jó hangulatban az angol másodosztályban szereplő Ipswich Town kerete a Doncaster Rovers elleni szombat délutáni hazai bajnokiját: Darren O'Dea védő arra figyelmeztette csapattársait, hogy valós a kiesés veszélye, míg az egyik magyar légiós, Fülöp Márton az előző találkozón Mark Kennedyvel történt szóváltását igyekszik tisztázni társával.

„Részemről el van felejtve a dolog – mondta Fülöp az egy hete a Millwall ellen 2–1-re elveszített találkozón történt esetről, amely során az egyik védése után összeütközött, majd kakaskodni kezdett a másik ipswichi labdarúgóval. – Rosszul viselem, ha szidnak a saját csapattársaim: ahogy én is kiemelem a társaim erényeit, ugyanezt várom tőlük is. Nem nagy ügy, csak vigyáznunk kell egymásra."

Fülöp a nemrég elbocsátott Roy Keane menedzser távozása után az első csapatba visszakerülő, s a Millwall ellen gólt szerző Priskin Tamásról is beszélt a BBC helyi rádióadójának.

„Most jó úton jár. Született befejező csatár, akinek az első labdaérintése az ellenfél büntetőterületén ugyanolyan veszélyes, mint az utolsó, amellyel megcélozza a kaput – mondta Fülöp. – Nem akarok nagy terhet tenni a vállára, de mindnyájan tudjuk, hogy sok gólt várhatunk tőle ebben az idényben."

A 24 csapatos Championship 20. helyén tanyázó (az utolsó három búcsúzik majd) Ipswichből Darren O'Dea megjegyezte, nem fog csak azért megkapaszkodni az együttes, mert az idény elején az első hat közé kerülés volt a célkitűzése.

„Olyan nincs, hogy túl jók vagyunk a kieséshez, minden kieső megérdemli a sorsát. Ugyanakkor igaz, hogy ha a legjobbunkat nyújtjuk, nem okozhat gondot a bennmaradás kiharcolása" – mondta O'Dea.

Legfrissebb hírek

Férfi röplabda-vb: kétszettes hátrányból fordítottak az amerikaiak ellen a bolgárok

Röplabda
30 perce

Hihetetlen döntés született Tóth Balázsék félbeszakadt meccsével kapcsolatban

Angol labdarúgás
35 perce

Boris Becker aggódik Lamine Yamal miatt

Spanyol labdarúgás
40 perce

Regény jelent meg Dániában Puskás Ferencről

Magyar válogatott
41 perce

Marozsán szerint a rövidítés első és harmadik pontja jelentette a fordulópontot Bonzi ellen

Tenisz
1 órája

Parasport: A fiatalok és példaképeik együtt próbálták ki a sportágakat

Egyéb egyéni
1 órája

Visszahívja Veszprémbe kölcsönadott játékosát a NEKA

Kézilabda
1 órája

Atlétika: Szabados Ármin nem tett le az U20-as világrekordról

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik