Dzsudzsák hosszabbított, a Man. City is vitte volna

Vágólapra másolva!
2011.01.31. 15:26
null
Dzsudzsák Balázs 2015-ig hosszabbított a PSV-vel (Fotó: psv.nl)
Címkék
Ahogy azt a Nemzeti Sport Online már korábban előrejelezte: Dzsudzsák Balázs 2015-ig szerződést hosszabbított a PSV-vel. Erről a játékos menedzsere, Vörösbaranyi József tájékoztatta a Nemzeti Sport Online-t.

„Megegyeztünk a PSV-vel, Dzsudzsák Balázs már alá is írta 2015-ig szóló szerződését az eindhoveni klubhoz” – nyilatkozta a Nemzeti Sport Online-nak Dzsudzsák menedzsere, Vörösbaranyi József, aki hozzátette: nem tud róla, hogy a Manchester City érdeklődne a szélső iránt.

Ahogy arról beszámoltunk, a voetbalzone.nl az angol Rochdale Observer lapra hivatkozva közli, hogy a Manchester City ajánlatot tett Dzsudzsák Balázsért, de a PSV visszautasította az angol klubot.

A City a sérült Adam Johnson helyettesét keresi. A csütörtökön megsérülő középpályás három hónapra dőlt ki, és korábbi hírünkben már idéztük Roberto Mancini menedzser véleményét, aki elmondta, jelenleg nincs a keretükben olyan futballista, akivel pótolni tudnák a válogatott Johnsont. Ezért kerülhetett szóba Dzsudzsák, bár a magyar szélső Johnsonnal ellentétben a bal szélen szerepel – igaz, az angolhoz hasonlóan ballábas. A City kívánságlistáján Dzsudzsák mellett Alexis Sánchez, Matthew Jarvis, Ashley Young és Santi Cazorla neve szerepel.  

Vörösbaranyi hangsúlyozta, nem foglalkoznak ezekkel a hírekkel, Dzsudzsák szeret Eindhovenben futballozni, ezért hosszabbított a PSV-vel, arról pedig egyelőre nem érdemes beszélni, hogy mit hoz a jövő.

„Nagyon izgatott vagyok, hiszen a PSV rengeteget jelent számomra. Boldog vagyok, hogy itt lehetek, úgy gondolom, nagyszerű dolgokat érhetünk el a csapattal" – nyilatkozta a klub hivatalos honlapjának a szerződéskötést követően Dzsudzsák Balázs.

„A PSV-ben kiváló lehetőséget látok a további fejlődésre. Érdeklődtek irántam külföldről, de én a PSV-vel szeretnék ünnepelni" – fogalmazott a középpályás.

„Dzsudzsák a PSV egyik kulcsembere és a holland bajnokság egyik leghatékonyabb játékosa is. Gyorsan fejlődik nálunk, és otthon érzi magát Eindhovenben. A szerződéshosszabbítás illeszkedik a klub hosszú távú céljaihoz" – mondta a megállapodásról a klub technikai igazgatója, Marcel Brands.

Legfrissebb hírek

Gauff lemosta a pályáról Swiateket Madridban, a férfiaknál Medvegyev búcsúzott a mestertornán

Tenisz
8 perce

Waltner Róbert: Böde Dániel nekem is köszönheti, hogy most itt tart

Labdarúgó NB I
11 perce

Német Kupa-ezüstérmes Németh Hanna és Pápai Emőke a Werder Bremennel

Német labdarúgás
24 perce

Ikreket vár Vámosék csapattársa, kihagyja a budapesti kézilabda négyes döntőt

Kézilabda
35 perce

Férfi kézilabda BL: Veszprém–Magdeburg

Kézilabda
52 perce

Adolf Balázs és Opavszky Réka sikere a kajak-kenu válogatón

Kajak-kenu
1 órája

A Real Madrid két héttel meghosszabbítja Modric és Lucas Vázquez szerződését – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
1 órája

A Nagyszombaté lett a Szlovák Kupa

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik