Hajnal: Hannover, Stuttgart vagy Schalke?

Vágólapra másolva!
2010.08.26. 15:39
null
Egyre valószínűbb, hogy Hajnal hátat fordít Dortmundnak (Fotó: Action Images)
Címkék
A Kicker értesülései szerint a Hannover 96 labdarúgócsapata a legesélyesebb arra, hogy szerződtesse Hajnal Tamást, a Dortmund magyar irányítóját, annak ellenére, hogy a transzfer meghiúsulni látszott. A lap szerint képben van a VfB Stuttgart és a Schalke 04 is.

Ahogy arról már beszámoltunk, Hajnal nem utazott el a Borussiával a csapat Európa-liga-mérkőzésére az azerbajdzsáni Bakiba.

„Mindenkinek az volt a leglogikusabb, hogy nem repülök Bakiba" – mondta Hajnal a Kickernek. A középpályás és a klub így szabadon tárgyalhat a kérőkkel, melyek közül a Hannover lehet a befutó, miután mégis előteremtette Hajnal megszerzésének anyagi feltételeit – bár Jörg Schmadtke klubmenedzser a héten még „valószínűtlennek" nevezte az átigazolást.

„Megoldást keresünk, amely mindkét félnek jó. Tárgyalunk, ha Tamás is azt akarja" – mondta a Dortmundot működtető gazdasági társaság vezetője, Hans-Joachim Watzke.

A Kicker a Hannover mellett a Stuttgartot és Hajnal korábbi klubját, a Schalkét is a kérők között említi.  

A válogatott középpályás a héten a Nemzeti Sportnak elmondta, van olyan csapat a kérők között, amely a Dormundhoz hasonlóan nemzetközi kupainduló, és ez plusz motivációt jelent számára. Ezen kitételnek a Stuttgart és a Schalke is megfelel.

Legfrissebb hírek

Simeone harcolna az inzultusok ellen, reagált az őt provokáló Liverpool-szurkoló

Bajnokok Ligája
8 perce

Barcelonába igazol a Szeged izlandi irányítója – sajtóhír

Kézilabda
14 perce

Gyász: 62 évesen elhunyt Nagy Tibor, a váci futball ikonja

Labdarúgó NB I
22 perce

Spanyolország bojkottálhatja a 2026-os labdarúgó-világbajnokságot, ha kijut Izrael

Foci vb 2026
25 perce

A Chelsea edzője a BL-vereség után: „Pirosat csak akkor adunk, ha vér folyik?”

Bajnokok Ligája
51 perce

A Honvéd edzője szerint sok szabálytalansággal játszott ellenük a Kecskemét

Labdarúgó NB II
1 órája

Halász Bence az atlétikai vb után: Nem veszítettem el a kedvem!

Atlétika
1 órája

Jégkorong: a válogatott felmenők útját követik a Kovács ikrek

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik