Légióssors: a Mainz újra tárgyalt a Reallal Szalairól, 1.2 milliót nem fizetnek

Vágólapra másolva!
2010.05.21. 09:29
Címkék
A német szaklap, a Kicker internetes oldala arról számolt be, hogy a Mainz labdarúgócsapatának vezetői újra felvették a kapcsolatot a Real Madriddal Szalai Ádám megszerzése ügyében.  

Mint ismeretes, Szalai tavasszal a Real Madrid kölcsönjátékosaként futballozott az első osztályú Mainzban, és Thomas Tuchel vezetőedző már jelezte, hogy a következő szezonban is számítana a magyar csatárra, ám vételáráról a németek egyelőre nem tudtak megállapodni a spanyolokkal.

Az első tárgyalást követően a mainziak ismét felvették a kapcsolatot a Reallal, de továbbra sem történt előrelépés az ügyben.

„Ádam szeretne velünk maradni, mert jól érzi magát a klubnál, de a jelenlegi feltételek mellett nem tudjuk megszerezni" – nyilatkozta Christian Heidel klubmenedzser a Kickernek.

A Real 1.2 millió eurót kér Szalaiért, aki a szezon végén megsérült és egyelőre nem tudni, mikor térhet vissza a pályára, ugyanis kiderült, hogy egy korábbi szakadás következtében roncsolódtak a bokaszalagjai.
Legfrissebb hírek

A ráadásban egyenlített a ZTE az MTK ellen

Labdarúgó NB I
5 perce

Sallaiért Londonból jelentkeztek – csillagászati összegért engednék el

Légiósok
42 perce

Karácsonykor is a legizgalmasabb sportpillanatokkal készül a közmédia

Egyéb egyéni
1 órája

Női kézilabda NB I: már hét játékos távozott Dunaújvárosból

Kézilabda
1 órája

Népsport: Goldoványi Béla volt a legmérgesebb

Népsport
2 órája

Érik az ősz meglepetése: az első hely kapujában az ETO

Labdarúgó NB I
2 órája

Négysáncverseny: Wellinger és Geiger visszatér a német csapatba

Téli sportok
2 órája

Ifjúsági vitorlás-vb: Magyarország a kilencedik a nemzetek rangsorában

Egyéb egyéni
2 órája
Ezek is érdekelhetik