NB II, Nyugati csoport: hazai pályán botlott a harmadik helyezett

2009.03.09. 01:21
A másodosztályú labdarúgó-bajnokság (NB II) Nyugati csoportjában a harmadik Kaposvölgye hazai pályán meglepetésre 3–0-ra kikapott a Kozármisleny csapatától.

NB II, NYUGATI CSOPORT

16. FORDULÓ
BARCSI SC–BAJAI LABDARÚGÓ SE 1–0 (0–0)
Barcs, 300 néző. Vezette: Pánczél (Viszokai, Kiss)
BARCS: Sólyom – Fellai, Matus, Papizsanszkij, Pókos – Kordé, Fülöp, Kottán – Rábold (Gyaraki –, 89.), Egle (Tompa, 61.), Koller (Gálosi, 80.)
Vezetőedző: Mészáros Ferenc
BAJA: Viniczai – Mitasz, Lovrics, Zsók, Rozsi – Suba, Trucz (Rátkai, 78.), Lógó, Fröhlich (Krajncz, 63.) – Nagy E., Kohány (Veszelinov, a szünetben)
Vezetőedző: Goretich Gábor
Gólszerző: Rábold (1–0) az 51. percben
Kiállítva: Suba (a játékvezető megsértéséért) a 90. percben

Mészáros Ferenc: – Az első félidőben görcsös volt a játékunk, de berúgtuk azt az egy gólt, ami szükséges volt a megérdemelt győzelemhez.
Goretich Gábor: – Játékosaim sajnos nem érezték át a mérkőzés jelentőségét, a motiváltabb csapat nyert.

KAPOSVÖLGYE VSC–KOZÁRMISLENY 0–3 (0–1)
Nagyberki, 150 néző. Vezette: Király K. (Kepe, Deutsch)
KAPOSVÖLGYE Strublits – Szabó Sz., Udvari, Vaskó, Juhász – Huzmi, Szücs L. (Ato, 46.), Gajda (Fodor, 34.), Kalmár, (Hock, 65.) – Kardos, Godslowe
Vezetőedző: Horváth Lajos
KOZÁRMISLENY: Mester – Dienes, Finta, Éles, Tóth Z. – Lauer (Kresz, 82.), Kanizsai, Szabó B. (Kutyáncsányin, 60.), Horváth A. – Laki (Müller, 73.), Medgyesi
Vezetőedző: ifj. Mihalecz István
Gólszerző: Laki (0–1) a 29., Tóth Z. (0–2) a 63., Kanizsai (11-esből, 0–3) a 88. percben
Kiállítva: Udvari (utolsó emberként szabálytalankodott) a 33., Huzmi (szövegelésért) a 33. percben

Horváth Lajos: – Példátlan külső beavatkozás, kilenc emberrel is volt esély a pontszerzésre.
Mihalecz István: – A Kaposvölgye felkínálta lehetőséggel maximálisan éltünk.