NB II, Keleti csoport: könnyedén nyert otthon a Szolnok

2008.08.24. 05:19
A Szolnok könnyedén legyőzte 4–0-ra hazai pályán a Baktalórántházát. A hazaiaknál Zana Norbert kétszer talált be az ellenfél kapujába.

LABDARÚGÓ NB II

KELETI CSOPORT
SZOLNOK MÁV FC–BAKTALÓRÁNTHÁZA 4–0 (1–0)
Tiszaligeti Stadion, 200 néző. V: Veizer (7) (Berettyán, Horváth R.)
Szolnok: Rézsó – Bálint, Antal, Balogh P., Szalai B. – Szabó T. (Blaskovits 85.), Mile (Zana 74.), Hegedűs, Kiss K. (Reinhardt 77.) – Bozori, Kotula. Edző: Vígh Tibor
Baktalórántháza: Nagy Z. – Deák, Bodnár, Márkus, Koskovits (Kozma J., a szünetben) – Kozma A. (Marics 67.), Rakóczi, Vágó A., Illés Gy. (Zámbori 80.) – Szabó R., Tolnai. Edző: Kovács János
Gólszerző: Antal (1–0) a 10., Szabó Z. (2–0) az 55., Zana (3–0) a 83., Zana (4-0) a 88. percben
Vígh Tibor: – Meglepően magabiztosan nyertünk. Játékgondolkodásban már-már a tavalyi csapatot idézően futballoztunk.
Kovács János: – Még nem álltunk teljesen össze, remélem, hamarosan sikerül rendezni sorainkat.