NB II, Keleti csoport: nyert a Békéscsaba és a Baktalórántháza

2008.08.17. 02:29
Egyaránt egy-egy góllal nyert hazai pályán a Békéscsaba, valamint a Baktalórántháza a másodosztály Keleti csoportjának 2. fordulójában.

KELETI CSOPORT

2. FORDULÓ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE–JÁSZBERÉNYI SE 4–3 (0–2)
A mérkőzés osztályzata: 3
Békéscsaba, 600 néző. Vezette: Guta (6) Horváth R., Tőkés
BÉKÉSCSABA: Máthé – Szeverényi (Ködöböcz –, 66.), Szenti, Brlázs, Rubus – Okos, Bakró, Kovács D. (Ladányi –, 78.), Holczer (Cseke –, 69.), Ábel, Pozsár
Vezetőedző: Kiss János
JÁSZBERÉNY: Szalma – Gulyás, Lukácsi, Majzik, Bárkányi – Mohácsi (Hidvégi –, 65.), Hevesi-Tóth, Rebecsák, Móczó (Póti –, 70.) – Bubori, Németh Gy. (Hamar –, 78.)
Vezetőedző: Földesi Károly
Gólszerző: Bubori (0–1) a 25., Rebecsák (0–2) a 45., Pozsár (1–2) az 53., Lukácsi (11-esből, 1–3) az 58., Pozsár (2–3) a 68., Pozsár (11-esből, 3–3) a 72., Pozsár (4–3) a 85. percben
Kiállítva: Hamar a 80., Hidvégi a 83. percben
Kiss János: – A sirból hoztuk vissza a találkozót, 3--1-es hátrányból felállva óriási tettet hajtott végre a csapat.
Földesi Károly: – Jól kezdett a csapat, a második félidő közepéig tartottuk magunkat, ezután viszont hibáztunk, de nem csak mi.

BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE–KAZINCBARCIKAI SC 2–1 (2–0)
Baktalórántháza, 300 néző. Vezette: Farkas Á. (Kelemen A., Varga G.)
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Nagy Z. – Deák T., Vágó Z., Bodnár J., Koskovits (Doros, 89.) – Tolnai (Kozma A., 92.), Márkus, Rakóczi, Illés Gy. – Szabó R., Szabó M. (Marics G., 60.)
Vezetőedző: Kovács János
KAZINCBARCIKA: Botló – Hanász (Debreceni D., a szünetben), Bányai, Kovács R., Romhányi – Kerékgyártó, Kovács P. (Varga P., 83.), Zimányi, Sebők T. (Kerekes I., a szünetben) – Stevica, Binder
Vezetőedző: Koleszár György
Gólszerző: Szabó R. (1–0) a 22., Tolnai (2–0) a 45., Koskovits (öngól, 2–1) a 81. percben
Kovács János: – Jó csapat ellen jó játékkal sikerült megszereznünk a fontos három pontot.
Koleszár György: – Kísértetiesen olyan mérkőzést játszottunk, mint egy héttel ezelőtt – ugyanolyan eredménnyel.