NB II: Nemanja Nikolics négy gólt szerzett a Mosonmagyaróvár ellen

2007.11.04. 16:03
Kiütötte a Kaposvölgye együttese a Mosonmagyaróvárt az NB II nyugati csoportjában. A csoport másik meccsén is hazai győzelem született, az ESMTK a Pécset verte meg.
Nemanja Nikolics volt a Kaposvölgye - Mosonmagyaróvár összecsapás hőse, a hazaiak futballistája négyszer vette a be a vendégcsapat hálóját.A nyugati csoport másik meccsén az ESMTK két góllal verte a tavaly még élvonalbeli Pécset.A BKV Előre korán emberhátrányba került a Makó ellen, miután Stefán kapus buktatta Magyart. A büntetőt egyébként a sértett értékesítette. A fővárosiak végül kilenc emberrel fejezték be a meccset, Kovács ugyanis megsértette Király Krisztián játékvezetőt.Keleti csoport
BKV ELŐRE - MAKÓ FC 1–2 (0–1)
A mérkőzés osztályzata: 3
Sport u., 200 néző. V: Király K. (7) (Huszár B., Pintér Cs.)
BKV ELŐRE: Stefán 0 – Varga A. 4 (Kovács A. –, 70.), Benke 5, Molnár A. 6, Murinai 6 – Szabados 6 – Hégli 5 (Béress J. –, 80.), Busa 6, Petruska 0 (Szűcs L. 6, 17.), Mohácsik 6 – Szőke J. 6
Vezetőedző: Rácz László
MAKÓ: Czirbus 6 – Béres R. 5, Dálnaki 6, Szamosszegi 5, Puskás Cs. 6 – Kovács N. 5 (Csamangó 5, 60.), Varga R. 5, Magyar Gy. 8, Podonyi 6 – Bány 5 (Kis K. –, 71.), Schreiber 5 (Hadár 6, a szünetben)
Vezetőedző: Kolozsvári János
Gólszerző: Magyar Gy. (11-esből – 0–1) a 18., Szőke (1–1) a 73., Magyar Gy. (1–2) a 77. percben
Kiállítva: Stefán (buktatta Magyar Gy.-t) a 17., Kovács A. (megsértette a játékvezetőt) a 86. percben
Nyugati csoport
KAPOSVÖLGYE VSC - MOSONMAGYARÓVÁRI MTE 1904 6–0 (4–0)
Nagyberki, 100 néző. Vezette: Ursprung Csaba (8) (Iványi I., Kovács Z.)
KAPOSVÖLGYE: Strublics 6 – Jagodits 7, Beciri 6 (Vinicius 5, a szünetben), Udvari 6, Gellér 6 – Huzmi 6, Szabó L. 6 (V. Nikolics 5, 58.), Godslove 5 (Szögedi 5, 53.), N. Nikolics 9 – Kerek 6, Horváth Gy. 6
Vezetőedző: Horváth Lajos
MOSONMAGYARÓVÁR: Antal 4 – Szabados 3 (Varga B. 5, a szünetben), Taglialegne 4, Pálla 5, Fülöp 4 – Kompis 3, Régi 3 (Zentai 5, a szünetben), Kiss R. 4, Horváth D. 6 – Bene 5, Szalai 5 (Németh I. –, 68.)
Vezetőedző: Soós Imre
Gólszerző: N. Nikolics (1–0) a 18., N. Nikolics (2–0) a 22., N. Nikolics (3–0) a 37., N. Nikolics (4–0) a 39., Kerek (5–0) az 53., V. Nikolics (6–0) a 78. percben
ESMTK - PÉCSI MSC 2–0 (0–0)
A mérkőzés osztályzata: 2
Ady Endre út, 300 néző. Vezette: Nagy R. (6) (Demeter J., Pápai Z.)
ESMTK: Bonica 6 – Oletics 4, Geraldo 5, Kővári 5, Takács A. 4 – Schmatovich 4, Marosfalvi 4, Lázár P. 4 (Ökrös –, 93.), Szőke L. 5 (Szöllösi G. –, 86.) – Farkas A. 5, Újhegyi G. 5 (Vörös D. –, 90.). Vezetőedző: Menczeles Iván. PÉCS: Csaba G. 5 – Sipos J. 4, Tóth P. 4, Lantos 4, Rozsi 4 – Horváth Zs. 4 (Gulyás –, 68.), Mile 4 (Rompos –, 61.), Szabados 5, Kanizsai 3 (Wittrédi 4, a szünetben) – Lengyel R. 4, Bozori B. 4. Vezetőedző: Nagy Tamás
Gólszerző: Újhegyi (1–0) az 51., Kővári (2–0) a 93. percben