Újpest: jó úton halad az egy évvel hosszabbító Kiss Zoltán felépülése

2011.08.30. 19:32
Címkék
Kiss Zoltán egy évvel, 2012. június 30-ig meghosszabbította szerződését az Újpest labdarúgócsapatával – adta hírül a klub honlapja. A márciusban súlyos térdsérülést szenvedő védő októberben már szeretne újra a keret tagja lenni.

„Nagyon örülök, hogy aláírhattam az új megállapodást, mert szeretek Újpesten játszani – nyilatkozta Kiss Zoltán az ujpestfc.hu-nak. – Sérülésem előtt már tárgyaltunk, és akkor is azt mondtam, ha nem sikerül külföldre igazolnom, csak az Újpest jöhet szóba Magyarországon. Ami az állapotomat illeti: jó úton haladok a felépüléssel, éppen tegnap vettem részt orvosi felülvizsgálaton, ahol azt a választ kaptam, hogy minden rendben. Ha minden jól halad a továbbiakban is, akkor október elején már teljes értékű munkát végezhetek a csapattal, és a hónap végén már játszhatok is. A szívem szerint 22-én, az FTC elleni derbin már szeretnék tagja lenni a keretnek. Addig is végzem ez edzéseken az erősítő gyakorlatokat, folytatom a gyógytornát, az úszást és az aquafitneszt, de már elkezdtem a labdás feladatokat is.”

Legfrissebb hírek

Így állunk most a továbbjutók terén

Foci vb 2026
2 perce

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
4 perce

A spanyol titok nyomában – Farkas Norbert publicisztikája

Spanyol labdarúgás
8 perce

A bakelit varázsa – Malonyai Péter jegyzete

Foci vb 2026
9 perce

Svájc győzelemmel csoportelső, Kanada is továbbment, Bosznia-Hercegovina még reménykedhet

Foci vb 2026
29 perce

Neymar csak a kispadon a braziloknál, Clarke új belső védőt küld pályára a sorsdöntő meccsen

Foci vb 2026
29 perce

Svájc nyerte a B-csoportot, de Kanadának is összejött a történelmi továbbjutás

Foci vb 2026
30 perce

Élnek a bosnyák remények: Dzekóék legyőzték és kiejtették Katart

Foci vb 2026
35 perce
Ezek is érdekelhetik