Fehérvár: Sziebenék lehetnek a tulajdonosok

Vágólapra másolva!
2005.05.27. 16:25
Címkék
Ülésezett Székesfehérvár önkormányzata, a zárt közgyűlésen úgy döntöttek, hogy a Fehérvár FC önkormányzati tulajdonában lévő 84 százalékos részét a három pályázó közül a Clavis Consulting Kft-nek adják el.
Az elméleti határozat akkor válik ha gyakorlattá, ha előbb az önkormányzat tüzetesen átvizsgálja a cég bankgaranciáit, illetve anyagi hátterét. A közelmúltban ugyanis hasonló helyzetben többször is rossz tapasztalatok érték a város, egyben a klub vezetőit. Akkor a tulajdonrész-eladások idővel rendre kútba estek.

Mindezek után kerülhet majd sor a végleges szerződés jóváhagyására.

A város, az önkormányzat továbbra is üzemelteti a stadiont és a csapat is külön támogatásban részesül a jövőben.

Warvasovszky Tihamér polgármester nem volt hajlandó többet elárulni a vevőként jelentkező kft-ről, amelyet információink szerint a volt ligaelnök, dr. Szieben László képviselet a tárgyalásokon.
Legfrissebb hírek

Gera Dániel: Diósgyőrből Iránba; interjú Gyulay Zsolttal

E-újság
1 órája

Van Gerwen nyerte meg a darts Premier League első állomását

Egyéb egyéni
1 órája

Pénteki sportműsor: Kisvárda–Kazincbarcika, megnyitó a téli olimpián

Minden más foci
1 órája

Sava-borsa – Malonyai Péter jegyzete

Vízilabda
1 órája

Megroppanhat a norvég síbirodalom – Karádi Zoltán publicisztikája

Téli olimpia 2026
2 órája

Kikapott Dubaiban a Real Madrid a férfi kosár Euroligában – videó

Kosárlabda
2 órája

Utolsóként a Strasbourg jutott be a legjobb nyolc közé a Francia Kupában

Francia labdarúgás
2 órája

Az Atalanta célratörő játékkal leiskolázta a Juventust, és elődöntőbe jutott az Olasz Kupában

Olasz labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik