NB I B: NABI Kaposvári Rákóczi FC–Bodajk FC 3–0

JUTASI RÓBERTJUTASI RÓBERT
2004.04.03. 22:19
SÁRGA LAP
Bori (Bank letalpalásáért) a 45., Salacz (Máté fellökéséért) az 55., Kollák (Tóth Balázs megrúgásáért) az 59., Galgóczi (Bori megrúgásáért) a 87. percben

SZÖGLETARÁNY
6:3 (1:1)

20. perc: Andruskó a bal oldalról küldte be szögletrúgásból a kapu elé a labdát, és azt a védők közül kibújó Tóth Balázs öt méterről látványos fejessel továbbította a jobb sarokba. 1–0
40. perc: Andruskó vezette bal oldalon a támadást, majd Oláhhoz passzolt, aki a balösszekötő helyén a kaputól 18 méterre, félfordulatból váratlanul lövésre szánta magát, s a labda a vetődő Fülöp keze mellett vágódott a jobb sarokba. 2–0
86. perc: Galgóczi a kifutó Fülöp M. mellett a balösszekötő helyéről 15 méterről laposan a kapuba gurított. 3–0

A Rákóczi már az első szöglete után vezetést szerzett. A bodajkiak többnyire lesre állítással próbálkoztak, és jól tették, mert bizony a hazaiak rendre jól kontráztak. Szünet után öt perc alatt három szöglet és egy kapufa jelezte a Rákóczi változatlan támadókedvét, a bizonytalankodó vendégeknél, nem sokkal ezután Lőrincz Emil kettős cserét hajtott végre. Ám játékuk nem sokat változott, néhány távoli lövéssel próbálkoztak a vendégek, igaz már a Rákóczi sem erőltette a támadásokat, hiszen a hétközi mérkőzés sokat kivett a csapatból. Ám annyit nem, hogy méginkább bebiztosítsa győzelmét. Megszületett a harmadik hazai gól is, és ez eredmény hű kifejezője a két csapat közti különbségnek.