Kikapott az éllovas

JUTASI RÓBERTJUTASI RÓBERT
2004.03.31. 20:27
"Úgy érzem, szünet után mindent megtettünk a győzelemért, de ekkor már túl késő volt. Mindent elfogadok, csak azt nem, hogy az ellenfél jobban akarja a győzelmet."
SÁRGA LAP
Borgulya (a szabadrúgás akadályozásáért) a 12., Vámosi (Bank buktatásáért) a 17., Balassa (labdaelrúgásért) a 42., Vén (Farkas N. megrúgásáért) az 52. percben
SZÖGLETARÁNY: 6:8 (2:5)
8. perc: Bal oldalon futott a Rákóczi támadása, Andruskó az oldalvonal mellől ívelte fel a labdát a 11-es táján a kapunak háttal álló Oláhhoz, aki mellel levette, majd szorongatott helyzetből, félfodulattal a meglepett Molnár Levente mellett félmagasan a jobb sarokba lőtte a labdát. 1–0

Mestermérleg
Prucknek László:
– Ez jó mulatság, férfimunka volt.
Gálhidi György: – Úgy érzem, szünet után mindent megtettünk a győzelemért, de ekkor már túl késő volt. Mindent elfogadok, csak azt nem, hogy az ellenfél jobban akarja a győzelmet.