NB I B: Bodajk FC–Dabas FC 4–0

Szentgyörgyi ÁkosSzentgyörgyi Ákos
2003.11.01. 21:24
SZÖGLETARÁNY: 1:6 (2:8)
37. perc: Bori iramodott meg a jobb oldalon, középre adott, ahol érkezett Kanta József és 11 méterről védhetetlenül helyezett a jobb alsó sarokba. 1–0
52. perc: Ritkán látható szerencsés góllal növelte előnyét a hazai csapat. Pollák futott versenyt egy hosszan előrevágott labdáért Illyéssel. A vendégek kapusa rosszul találta el a labdát, mert így Pollákról visszapattanva az üresen hagyott kapu felé gurult, ahol érkezett Pálfi, és egy méterről becsúszva a bal alsó sarokba továbbított. 2–0
60. perc: Kanta Szabolcs végzett el szabadrúgást 20 méterre a vendégkaputól, a jól eltalált lövés a sorfalon irányváltoztatva a bal alsó sarokba hullott. 3–0
65. perc: Kanta József cselezgetett a bal oldalon, majd középre ívelt, ahol érkezett Pálfi, aki a kiszolgáltatott Illyés kezei mellett a jobb alsó sarokba bólintott. 4–0

Az első negyedóra végén Funk Zoltán megcélozta a hazai kaput, ám Fülöp Márton ezúttal helyén volt. Bodajki rohamokkal folytatódott a mérkőzés, de a gólra várni kellett. A 32. percben Kanta József kapott egy remek labdát Illyés Dániel kapujától tíz méterre, a csapatkapitány azonban a kivetődő kapus mellett a bal kapufa mellé helyezett. Fordulást követően a Dabas nem bírt rendkívül nagy kedvvel és jól játszó bodajki fiataloknak, akik ezen a szombaton mind szerencsében, mind tudásban felülmúlták ellenfelüket.

Mestermérleg
Lőrincz Emil:
–A szerdai kupameccs hatásai miatt 30 percig tompák voltunk, azután viszont jó játékkal megérdemelten nyertünk.
Horváth Pál: – Szégyellem magam a csapat nevében is, a Bodajk ma lefocizott minket a pályáról.