Az erőnléttel nincs gond

K. K.K. K.
2003.09.25. 21:44
Címkék
Zombori Zalán nagy önbizalommal kezdte a nyári felkészülést. A kispesti, nem túl szerencsés időszak után remélte, jobb év következik pályafutásában. A bajnokságok azonban már javában elkezdődtek, és a középpályás nevét egyik együttesben sem lehet megtalálni. Zombori Zalán azonban teljes erőbedobással edz, és bízik abban, rövidesen talál magának csapatot, illetve valamelyik klub rátalál majd&
Nincs szerencséje Zombori Zalánnak (balra), hiszen a középpályás nem talált csapatot (Fotó: Danis Barna)
Nincs szerencséje Zombori Zalánnak (balra), hiszen a középpályás nem talált csapatot (Fotó: Danis Barna)
Nincs szerencséje Zombori Zalánnak (balra), hiszen a középpályás nem talált csapatot (Fotó: Danis Barna)
Nincs szerencséje Zombori Zalánnak (balra), hiszen a középpályás nem talált csapatot (Fotó: Danis Barna)
Nincs szerencséje Zombori Zalánnak (balra), hiszen a középpályás nem talált csapatot (Fotó: Danis Barna)
Nincs szerencséje Zombori Zalánnak (balra), hiszen a középpályás nem talált csapatot (Fotó: Danis Barna)
"Már javában zajlanak a küzdelmek, én viszont még nem játszottam tétmérkőzést az idén – mondja elkeseredetten Zombori Zalán. – Pedig már akár holnap pályára léphetnék valahol. Az a gond, hogy sokan azt hiszik, csak télen válok igazolhatóvá. Csakhogy a FIFA-nak van egy olyan rendelete, amely szerint, ha a játékos a saját hibáján kívül nem tud leszerződni valahova az átigazolási időszakon belül, akkor a dátum lejárta után is eligazolhat. Mivel én nem vagyok egyik klub tagja sem, és az orrom is eltört a felkészülés alatt, így ebbe a kategóriába tartozom, és most is igazolható vagyok. ”
A futballista jelenleg az NBI B-ben szereplő Dabasnál készül, ahol volt csapattársa és barátja, Pál Zoltán segíti a játékost, hogy minél jobb formába kerüljön.
"Nagyon jó, és kemény edzéseket tartanak Pál Zoliék. A dabasi foglalkozásokon kívül egyedül is tréningezek, úszok, erősítek, de most már szeretnék végre bajnokikon szerepelni. Egy segítőm még mindig próbál külföldre elhelyezni, én azonban legszívesebben itthon futballoznék tovább. Természetesen jó lenne, ha élvonalbeli klubnál játszhatnék. Érzem, hogy napról napra jobb formába lendülök, úgyhogy most hasznomat látnák….”
Legfrissebb hírek

Az utolsó pillanatban dőlt el: Ausztria továbbjutott, Irán kiesett – lezárult a csoportkör

Foci vb 2026
9 perce

Lionel Messi csereként döntött rekordot, Argentína százszázalékos mérleggel nyerte meg a J-csoportot

Foci vb 2026
13 perce

Őrület Kansasben: hatgólos thriller végén Algéria és Ausztria is továbbjutott

Foci vb 2026
15 perce

Fabio Cannavaro: Még ha szenvedtek is a játékosaim, megmutatták, mire képesek

Foci vb 2026
31 perce

Videók: Messi nélkül és Messivel is ment a góllövés az argentinoknak

Foci vb 2026
42 perce

Mutatjuk a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés góljait!

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Cristiano Ronaldo utolérte Lothar Matthäust; Afrika tovább zakatol

Foci vb 2026
1 órája

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Csupasport
1 órája
Ezek is érdekelhetik