MK: Orosháza–Videoton 0–4

GUTI FERENCGUTI FERENC
Vágólapra másolva!
2003.09.03. 23:17
Címkék
SÁRGA LAP
Csiszár (gáncsolásért) a 7., Szabó Norbert (ellenfele visszahúzásáért) a 14. percben

KIÁLLÍTVA
Dobi a 64. percben

SZÖGLETARÁNY: 3:4 (1:2)

34. perc: Kiss szabálytalanul szerelte Szabó Tibort az orosházi térfél közepén, a játékvezető előnyszabályt ítélt, a fehérvári játékos a jobb oldalon felfutó Hercegfalvi elé ívelt, aki egy csel után nyolc méterről ballal a jobb alsó sarokba lőtt. 0–1
44. perc: Hercegfalvi cselezgetett a jobb oldalon, majd középre játszott Szabó Tibor elé. Ô 16 méterről kapura lőtt, Suk nagy bravúrral kiütötte a labdát, de a lövés pillanatában már lesen álló Medved a kipattanó labdát három méterről a kapu jobb oldalába továbbította. 0–2
64. perc: Dobi egy vitatható ítéletet követően megsértette a játékvezetőt, aki ezért kiállította a futballistát.
69. perc: Dvéri indította a jobb oldalon felfutó Magasföldit, ő tíz méterről jobbal a jobb alsó sarokba lőtt. 0–3
89. perc: Dvéri szép cselekkel tört be a 16-oson belülre, majd 14 méterről, ballal a jobb alsó sarokba helyezte a labdát. 0–4

Változatos iramban kezdődött a mérkőzés, a helyi csapat egyáltalán nem tisztelte nagynevű ellenfelét, és az első játékrészben méltó ellenfele volt a fehérvári csapatnak, mégis, két vitatható góllal a vendégek szereztek kétgólos előnyt a szünetig. A második játékrészben, főleg a hazai kiállítás után már némi fölénybe került a vendégcsapat, és újabb két góllal bebiztosította továbbjutását.

Mestermérleg:
Belvon Attila:
– Mezőnyben ugyan ügyesen játszottunk, és ziccereket is kidolgoztunk, de sajnos gólt nem sikerült szerezni. Úgy vélem, hogy aki látta a mérkőzést, az elismerés hangján szólhat a csapat játékáról. Úgy érzem, kicsit lejtett a vendégek felé a pálya.
Csank János: – Az első félidő kimondottan küzdelmes volt, mert a hazaiak igen szervezetten és jól játszottak. Összességében úgy érzem, megérdemelten jutottunk tovább.
Legfrissebb hírek

NBA: a címvédő Boston életben tartotta a továbbjutási reményeit

Amerikai sportok
11 perce

Dibusz Dénes elárulta, mi történt a kapott gólnál

Labdarúgó NB I
50 perce

Vécsei Bálint elmondta, mit érzett, amikor a Fradi-tábor előtt belőtte a tizenegyesét

Labdarúgó NB I
57 perce

MLS: Sallói Dániel gólpasszt adott, csapata kétgólos hátrányból mentett pontot

Minden más foci
1 órája

A szakadék szélén – Bobory Balázs publicisztikája

Minden más foci
7 órája

A csapat ereje – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
7 órája

Csütörtöki sportműsor: a csehek ellen játszunk a jégkorong-vb-n

Minden más foci
7 órája

Bárány Donát felépülhet a talpsérüléséből; az ETO FC Győr a veretlenségi sorozat közben építi be a fiatalokat

E-újság
7 órája
Ezek is érdekelhetik