NB I B - Újpest FC-Fót–Hévíz 1–1

TEMESVÁRI MIKLÓSTEMESVÁRI MIKLÓS
Vágólapra másolva!
2003.05.11. 22:42
Címkék
GÓLSZERZŐ
Csopaki a 72. percben Bánka kiugratását követően tíz méterről, a jobbösszekötő helyéről élesen lőtte a labdát a kapu közepébe (1–0). Zugor a 92. percben jobb oldali szöglet után öt méterről fejelte a jobb sarokba a labdát, amely a kapufát érintve jutott a hálóba (1–1)

SÁRGA LAP
Kutasi (Palásthy ellökéséért) a 35., Vaskó (fejberúgta Takács A.-t) a 36., Palásthy (rátartott Kutasi lábára) a 46. percben

SZÖGLETARÁNY: 3:6 (2:2)

Már a második percben helyzetbe került a vendégcsapat, de Takács András öt méterről a jobb kapufa mellé fejelt. Ezt követően változatos küzdelem alakult ki, mindkét kapu előtt adódtak gólszerzési lehetőségek. A 12. percben Horváth Mihály lövését hárította Kuczkó Gábor, majd az első negyedóra végén ismét a hévízi Takács hibázott hatalmas helyzetben. A félidő hátralévő részében a hazaiak birtokolták többet a labdát, de lövéseik rendre célt tévesztettek. A 43. percben Horváth Róbert egy gyors kontratámadásból a bal kapufa mellé lőtt. A fordulás után a hévízi Szabó Balázs bal oldali középre ívelése a felső lécen csattant, a válasz sem késett sokáig, hiszen Palásthy Norbert tíz méterről nagy helyzetből a jobb sarok mellé lőtt. A hazaiak szakvezetője, Mózner János a 62. percben már harmadik cserelehetőségét is kihasználta, jelezve, hogy elégedetlen a látottakkal, ám a 70. percben Miski Zoltán bravúrjára volt szüksége a Fótnak, hogy Szabó Balázs lövéséből ne szülessen gól. Két perc múlva viszont a csereként beállt Bánka Kristóf passzából a villámgyors Csopaki István lefutva a védőket szép gólt szerzett. A gól után Pusztai László is kihasználta cserelehetőségeit, és a 92. percben egy sarokrúgás után Zugor Attila révén sikerült is egyenlítenie a csapatának a helyzetek alapján reális eredménnyel záruló mérkőzésen.

Mestermérleg

Mózner János:
– A játék képe alapján reális az eredmény, ám a kilencvenkettedik percben a rutintalanságunk miatt veszítettünk el két pontot. Dolgozunk tovább.
Pusztai László: – Bármelyik csapat nyerhetett volna, érzésem szerint a hazaiak korán elkönyvelték maguknak a három pontot, így a végén egyenlíteni tudtunk, folytatva idei idegenbeli veretlenségi sorozatunkat.
Legfrissebb hírek

Kedvezőbb helyzetben várja a Fradi a Plzen elleni kupacsatát, mint februárban

Európa-liga
11 perce

Mesébe illő történet – Cselőtei Márk publicisztikája

Minden más foci
6 órája

Spórolj, ne sportolj? – Szöllősi György jegyzete

Egyéb egyéni
6 órája

Szerdai sportműsor: kezdődik a legjobb 36 csatája az Európa-ligában; román–magyar a futsal Eb-ért

Egyéb egyéni
6 órája

Öt ok, amiért a Fradi most jobb, mint februárban; Hornyák Zsolt: Nem vagyok ideges

E-újság
6 órája

Légiósok: Nikitscher gólpassza után mentett pontot a Rio Ave Mourinho csapata ellen

Légiósok
7 órája

6/6: a Real Madrid a Levante otthonában is nyerni tudott

Spanyol labdarúgás
7 órája

Mesterhármas döntött: a Pyramids reménykedhet, hogy megmérkőzik a PSG-vel

Minden más foci
7 órája
Ezek is érdekelhetik