Bozsik Péter új szerződése a tét

Munkatársainktól MunkatársainktólMunkatársainktól Munkatársainktól
2003.04.24. 21:42
Címkék
A DunaferrZalaegerszeg találkozót követően ugyan gondterheltnek tűnt Gálhidi György, a hazaiak szaktanácsadója, ami a pályán történtek tükrében teljeséggel érthető  az újvárosiak úgy maradtak alul a címvédő egerszegiekkel szemben, hogy kétszer is vezettek , ám a szakember elmondása szerint egyáltalán nem keseredett el.
"Miért tettem volna, hiszen két gyengébben sikerült meccs után nyújtottunk jó teljesítményt, az első félidőben például további gólokat szerezhettünk volna, és a hajrában Rozsi József kishíján egyenlített” – mondta Gálhidi, miután egyet aludt a történtekre. A szaktanácsadó hozzátette, örömmel látta, hogy az utolsó helyezett csapat játékosai, megszabadulva a lelki terhektől, időnként tetszetősen járatták a labdát, és időnként gyorsan lendültek támadásba. Gálhidi szerint a rövid alapozás érződött a második félidei produkción, és megjegyezte azt is: a tapasztalatlan, pályafutásuk elején járó futballistákból álló együttesnek egyelőre a kontrajáték az erőssége, ám ha a társaság együtt marad, szép eredményeket érhet majd el. Gálhidi kérdésre válaszolva elmondta, tehetséges srácok alkotják a keretet, és ha netán kiesnek, hamarosan visszajuthatnának az élvonalba: "Az ifi-A korosztályban, a nyolcvanötös születésűek között is akad négy-öt nagyon tehetséges játékos, rájuk lehetne építeni a jövőben. Kár lenne ezért az együttesért…” Ami a Zalaegerszeget illeti, a győztes meccs másnapján összeült a csapatot működtető részvénytársaság igazgatósága. A késő éjszakába nyúló tanácskozás legfontosabb témája az volt, hogy meghosszabbítsák-e az idény végén Bozsik Péter vezetőedző szerződését. A döntést hivatalosan csak a péntek délelőttre meghirdetett sajtótájékoztatón jelentik be, de a kiszivárgott információk szerint a ZTE együttesét 2002-ben bajnoki címre vezető szakembertől várhatóan elköszönnek, és a nyártól új edzőre bízzák a kék-fehérek szakmai munkájának irányítását.
Legfrissebb hírek

Harmadik lett az ETO FC a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
15 perce

Hét Domb: Milák egyéni rekordja, újabb világcsúcs

Úszás
22 perce

Negyvenöt perc után nem bír egymással Kanada és Dél-Afrika

Foci vb 2026
25 perce

Sikeres magyar főpróba az oroszok ellen

Kosárlabda
47 perce

A kiesés után távozik a dél-koreai szövetségi kapitány

Foci vb 2026
1 órája

Strandkézilabda-vb: a férfiaknál Németország, a nőknél Argentína nyert

Kézilabda
1 órája

Elkezdődött a Dél-Afrika–Kanada mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026, a 16 közé jutásért: Dél-Afrika–Kanada 0–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik