Kalmár Nagy befejezi?

MIHÁLYI ANDRÁSMIHÁLYI ANDRÁS
2004.06.26. 21:44
Címkék
Bár javában tart az uborkaszezon, azért lassacskán a BSE-nél is összeáll a kép, a következő idény csapata.
Az ugye már jó ideje biztos, hogy a szakmai irányítás Déri Csaba kezében marad, ami nem is csoda az után, hogy a körmendi illetőségű szakvezető a tavalyi hetedik helyezés után az idén kettővel előbbre lépett a városmajori piros-fehérekkel. Az sem a napokban dőlt el, hogy Andó Ivett, Hagara Zsuzsa és Kosjár Katalin, a három rutinos magyar bedobó megegyezett a vezetőséggel a közös folytatásról, ám időközben csatlakozott hozzájuk két új center, a fiatal Varga Rita Zalaegerszegről, valamint a szerb Ana Perovics Szolnokról – és mivel mind a ketten 195 centi magasak, egyértelmű, hogy az ötös poszton számít rájuk a (szak)vezetőség.Ez viszont azt sejteti, amit már régóta rebesgetnek: mégpedig, hogy Kalmár Nagy Dóra, az eddigi center nem marad az egyesületnél, sőt nem marad a sportágnál sem, mert úgy hírlik, azon gondolkodik, hogy befejezze pályafutását. Persze amíg biztosat nem tudunk a szándékairól, eszünk ágában sincs visszavonultatni a 32 esztendős kosarashölgyet, akinek döntését a jövőt illetően a hírek szerint még a városmajori elöljárók sem ismerik. Maximum sejtik."Vaszicsot nem tartottuk meg, Horváth hazaköltözött Újvidékre és befejezte pályafutását, Németh Betti pedig valószínűleg külföldre megy kedvesével, Báder Mártonnal" – sorolta a távozókat Déri edző, amikor számba vettük a már publikus változásokat, amelyek közé az is hozzátartozik majd, hogy szerződtet egy magyar irányítót és erőcsatárt a főváros első számú női együttese. Rajtuk kívül várható még Szerbiából is egy válogatott szintű játékmester érkezése, valamint, ha minden jól megy BSE-s szempontból, az amerikai Wendy Palmer visszaérkezése.Ha az erősítési tervek valóra válnak, biztos, hogy nem lesz rossz csapata a BSE-nek. Vagyis van remény arra, hogy Budapest újra képviseltesse magát a bajnokság legjobbjai között, ráadásul a városmajoriak vezetősége a tavalyi negatív döntés után az idén igent mondott az Európa-kupára is.
Legfrissebb hírek

Jenner: Letértünk az útról, ami korábban meghatározta a holland futballt; Sinner Wimbledonban címet védene

E-újság
4 perce

Hétfői sportműsor: a 16 közé jutásért játszanak a brazilok és a németek, rajt Wimbledonban

Minden más foci
5 perce

Egy telefon bánta a hullámzást a kanadaiak meccsén – videó

Foci vb 2026
14 perce

Videó: ezzel a góllal búcsúztatta Kanada Dél-Afrikát

Foci vb 2026
23 perce

Kanada az első nyolcaddöntős, mutatjuk a hétfői programot

Foci vb 2026
47 perce

Eustáquio a 92. percben döntött, és továbblőtte Kanadát a legjobb 16 közé a világbajnokságon

Foci vb 2026
57 perce

Kanada a rendes játékidő ráadásában betalált, és kiejtette Dél-Afrikát

Foci vb 2026
58 perce

Rajongás – Morvai Katalin publicisztikája

Kerékpár
1 órája
Ezek is érdekelhetik