Kerékpár: érdektelen elnökség

V.F. V.F.V.F. V.F.
2006.09.19. 16:03
Címkék
A Magyar Kerékpársportok Szövetségének – „ernyőszervezet” – elnökségi ülésére szeptember 18-án került volna sor. A sokszor „nagyszövetségként” is emlegetett sportszervezet grémiumának tagjai azonban nem vettek részt a korábban mindenki által elfogadott időpontra kijelölt tanácskozáson – tájékoztatott a szövetség főtitkára, Czeglédi Orsolya.
A Dietrich Tamás által vezetett vezető testületnek lett volna dolga elég, a napirendi pontok között többek közt a munkabizottságok felállítása, a szövetség anyagi helyzetének elemzése valamint a jövő évi versenynaptár előkészítése szerepelt.

Az elnökség tagjai közül előzetesen ugyan jelezték távolmaradásukat, de ha a fennmaradó néhány tag elment volna az ülésre, meg lett volna a határozatképesség, néhány területen egy picit előrébb „mehetett” volna a sportág.

A végül meg nem tartott értekezleten az elnökön és a főtitkáron kívül meghívott vendégként megjelent Bodor Ádám, a Gazdasági és Közlekedési Minisztérium kerékpárügyi biztosa.

Az elnökség érdektelen volt, Dietrich elnök a „nem létező” ülést bezárta, pedig a sportágak közül egyedül a kerékpárnak van hazánkban miniszteri biztosa...
Legfrissebb hírek

Kézilabda: Grosch Vivien Marosvásárhelyre igazolt – hivatalos

Kézilabda
2 perce

Hatalmas volt az öröm Dél-Afrikában is – videó

Foci vb 2026
13 perce

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
29 perce

Suscsák Máté és Vámosi Georgina lettek az év futsalosai

Labdarúgó NB I
38 perce

Népsport: A vesztesek hangja

Népsport
41 perce

Íme, a mai, holnap hajnali felhozatal!

Foci vb 2026
47 perce

Jürgen Klopp véleménye a kötelező ivószünetekről

Foci vb 2026
59 perce

Elképesztő statisztika Undav kapcsán

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik