Jégkorong: hatmeccses eltiltást kapott a Vas Jánost leütő Szücs

Vágólapra másolva!
2010.01.04. 18:37
Címkék
Hatmeccses eltiltást kapott az osztrák jégkorong-bajnokságban (EBEL) szereplő Linz hokisa, Mark Szücs, aki a 38. fordulóban leütötte a SAPA Fehérvár AV19 játékosát, Vas Jánost.

Mark Szücs a Fehérvár–Linz (3–2) mérkőzésen a hazaiak első gólját követően ütötte fejbe Vas Jánost, aki vérző sebbel hagyta el a pályát, de mivel nem szenvedett komolyabb sérülést, így az osztrák jégkorongozó megúszta hat mérkőzésre szóló eltiltással a súlyos sportszerűtlenséget.

A büntetést ma jelentette be az EBEL fegyelmi bizottsága.Mark Szücs a Fehérvár–Linz (3–2) mérkőzésen a hazaiak első gólját követően ütötte fejbe Vas Jánost, aki vérző sebbel hagyta el a pályát, de mivel nem szenvedett komolyabb sérülést, így az osztrák jégkorongozó megúszta hat mérkőzésre szóló eltiltással a súlyos sportszerűtlenséget.

A büntetést ma jelentette be az EBEL fegyelmi bizottsága.

Legfrissebb hírek

Remek hangulat, alulteljesítő támadósorok – nem született gól a baszk derbin

Spanyol labdarúgás
6 perce

Korábban sem kupát, sem bajnokságot nem nyertek: egy év alatt meglett mindkettő!

Minden más foci
9 perce

Serie A: unalmas döntetlent játszott Bolognában a Juventus

Olasz labdarúgás
10 perce

Tímár Krisztián: Ilyen egyéni hibák nem férnek bele az NB I-ben

Labdarúgó NB I
38 perce

Menesztette vezetőedzőjét a Wolfsburg – hivatalos

Német labdarúgás
42 perce

Negóék nyertek, De Zerbiék döntetlent játszottak, a Lyon kikapott a Ligue 1-ben

Francia labdarúgás
47 perce

A Pisa 34 év után tért vissza az olasz élvonalba

Olasz labdarúgás
57 perce

Európai kézilabdaligák: Tóth Rajmond négy gólja a spanyol élvonalban

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik