Bulgária: Berbatov továbbra is mellőzi a válogatottat

MTI MTIMTI MTI
2012.09.03. 15:24
Címkék
Továbbra sem kíván a bolgár labdarúgó-válogatottban szerepelni Dimitar Berbatov, a Fulham csatára, aki nemet mondott Luboszlav Penev szövetségi kapitány felkérésére.

„Tudom, hogy nélkülem is sikeresek lesznek” – mondta a 31 éves Berbatov utalva arra, hogy a csapat pénteken kezdi meg a világbajnoki selejtezősorozatot. A gárda először az olaszokat, majd jövő kedden az örményeket fogadja Szófiában. Ebben a csoportban szerepel még a dán, a cseh és a máltai együttes.

A jelenlegi legnépszerűbb bolgár futballista legutóbb 2010 márciusában játszott hazája válogatottjában, azután lemondta a szereplést. Penev pénteken kérte, hogy gondolja át újra az ezzel kapcsolatos döntését, de úgy tűnik, Berbatov hajthatatlan.

Legfrissebb hírek

„Úgy néznek ki, mint egy másodosztályú csapat” – nem kímélték a Liverpoolt az angol és a francia lapok

Bajnokok Ligája
21 perce

Gyász: elhunyt a legendás diszkoszvető, Bugár Imre

Atlétika
35 perce

Vívás: Horváth Lotti megvédte címét, másodszor is világbajnok!

Utánpótlássport
1 órája

Húszévesnek érzi magát a sérüléssel bajlódó Lenzsér Bence

Labdarúgó NB I
1 órája

Madridban is sokat érhet Varga Barnabás gólérzékenysége

Európa-konferencialiga
1 órája

NBA: a Thunder ismét első nyugaton, Jokics tripla duplával vezette győzelemre a Denvert

Amerikai sportok
1 órája

Női kézilabda: szerződést hosszabbított az Esztergom balszélsője

Kézilabda
1 órája

Schmidt Ádám: Soha nem látott egység alakult ki a magyar sportban

Egyéb egyéni
2 órája
Ezek is érdekelhetik