Vb 2010: az olasz játékosok szégyellik magukat

2010.06.20. 19:21
Címkék
A világbajnoki címvédő szégyenszemre nem bírt az új-zélandiakkal, hiszen 1–1-re végzett egymással az olasz válogatott és a „kiwis" tizenegy.

„Szégyen – ismerte be az olasz támadó, Vincenzo Iaquinta. – Az új-zélandiak nagyon jól védekeztek, és mindent elfejeltek előlem a tizenhatoson belül. Közel álltunk Riccardo Montolivóval ahhoz, hogy bepréseljük a győztes gólt, ő kapufát is rúgott.", Vincenzo Iaquinta. – Az új-zélandiak nagyon jól védekeztek, és mindent elfejeltek előlem a tizenhatoson belül. Közel álltunk Riccardo Montolivóval ahhoz, hogy bepréseljük a győztes gólt, ő kapufát is rúgott."

Gianluca Zambrotta a kihagyott helyzetek miatt bosszankodik, mondván, jó mérkőzést játszottak, az ellenfélnek mindössze egyetlen gólhelyzete volt, és bár az olaszok jóval több ziccert alakítottak ki, ezeket nem váltották gólra.

Egy helyzetet maga Zambrotta is elhibázott egyébként.

„Minden lehetőség a kezünkben volt ahhoz, hogy megnyerjük a meccset, de ez nem jött össze" – ostorozta önmagát is a szélsőhátvéd.

„Meg kell újulnunk a következő mérkőzésre, ha nyerni akarunk – tekintett előre Daniele De Rossi. – Egy biztos: ha nem változtatunk a játékunkon, kiesünk. Sokszor voltunk már ilyen szorult helyzetben, de mindig kivágtuk belőle magunkat. Jó lenne a hollandokkal találkozni a következő körben, de ehhez előtte le kell gyűrnünk a szlovákokat, erre kell koncentrálnunk. Ma nem csak csatáraink, mindenki csődöt mondott."

Legfrissebb hírek

Kovács Bendegúz gólt fejelt és gólpasszt adott, de az U19-es válogatott így is kikapott a törököktől

Magyar válogatott
11 perce

Olvasóink csapatában is Lukács Dániel jön a sorban Varga Barnabás után

Magyar válogatott
49 perce

Verstappen: Már sem dühöt, sem frusztrációt nem érzek

F1
53 perce

Erste Liga: egymeccses eltiltást kapott a DVTK kanadai légiósa

Jégkorong
2 órája

A 2. helyezett után jön az 1. – újabb bravúrban bízik a Volán

Jégkorong
2 órája

Az AEK kérte az MLSZ-t, hogy engedjék vissza Vargát Athénba – sajtóhír

Magyar válogatott
2 órája

NS-jótékonyság: a gyermekhospice-ellátást támogatja a licit

Egyéni / Csapatsport
3 órája

Szoboszlai lehagyhatja Détárit és Mészölyt is; már csak Sallai maradt Rossi első csapatából

Magyar válogatott
3 órája
Ezek is érdekelhetik