El: Garami várható kezdője, a szlovákok nehéz meccsre számítanak

Vágólapra másolva!
2012.07.12. 00:23
Címkék
Kihirdette keretét a holnapi FK Senica elleni Európa-liga-selejtező visszavágóra Garami József, az MTK szakmai igazgatója – számolt be róla a klub hivatalos honlapja.

Ennek megfelelően a magyar csapat várhatóan a Hegedüs – Nagy T., Wolfe, Kelemen, Hidvégi – Kanta, Vukmir, Zsidai – Tischler, Lázok, Balajti összeállításban lép pályára.

Szerdán fél hétkor a két csapat képviselőinek részvételével megtartották a hivatalos sajtótájékoztatót, melyen szlovák részről Zdenek Psotka vezetőedző és Tomas Kona csapatkapitány vett rész, míg az MTK-t Garami József szakmai igazgató és Kanta József csapatkapitány képviselte.

„A haza mérkőzés nem sikerült valami jól. Az első félidő jól alakult számunkra, viszont a kiállítás után nehéz helyzetbe kerültünk. A Senica jól használta ki a helyzeti fölényeit. Mindenesetre az első mérkőzés után úgy gondolom, hogy nagyszerű csapat az FK Senica bármilyen összeállításban, így nem lesz könnyű dolgunk a holnapi mérkőzésen. Megvannak az elképzeléseink, az 1–1-es döntetlen most a hazai csapatnak kedvez, számunkra a nagyarányú döntetlen lenne jó. Természetesen úgy készülünk, hogy mindent megteszünk a sikerért" – nyilatkozta Garami.

„Tovább szeretnénk jutni mindenképpen. Az első mérkőzés második félidejében az ellenfél megtett mindent a továbbjutásért, de mi is képesek vagyunk gólt, sőt gólokat lőni idegenben" – tette hozzá Kanta.

Zdenek Psotka és Tomas Kona is megemlítette, hogy sokkal agresszívebben kell játszaniuk, emellett kiemelték, hogy nagyon nehéz mérkőzés vár rájuk csütörtökön, de így is jó hangulatban készül a csapat a visszavágóra, céljuk mindenképpen a továbbjutás.
Legfrissebb hírek

Csodák csodája: a magyar olimpiatörténet legnagyobb pillanatai – 12. rész: férfi kardcsapat, 1988

Egyéb egyéni
18 perce

Négyéves eltiltást kapott a Budapesten ezüstérmes amerikai sprinter, Erriyon Knighton

Atlétika
23 perce

Rekordszámú magyar kiemelttel kezdődik szombaton a birkózó-vb

Birkózás
36 perce

„Már beírták a nevemet a nagykönyvbe” – Hosszú Kávé Krasznai Tamással

Képes Sport
42 perce

Színes kavalkáddal várja a sportág rajongóit a Magyar Kosárlabdázás Napja

Kosárlabda
52 perce

Holland támadóval erősít a Chelsea – hivatalos

Angol labdarúgás
1 órája

Golden Boy-index: továbbra is Lamine Yamal vezet, két magyar is a legjobb százban

Minden más foci
1 órája

Szemerey Zsófi: Többet szeretnék védeni, mint a múlt idényben, és meg akarom mutatni a képességeimet

Kézilabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik