El-selejtező: Vagyunk olyan jók, hogy továbbjussunk - Bernáth

2010.08.19. 12:46
Címkék
A magyar bajnoki címvédő DVSC-TEVA csapatkapitánya, Bernáth Csaba a Liteksz Lovecs elleni Európa-liga-párharc első mérkőzése előtt magabiztosan nyilatkozott a Debrecen Televíziónak, véleménye szerint nem kell tartaniuk a bolgároktól, úgy érzi, együttese elég jó ahhoz, hogy továbbjusson – adta hírül a dvsc.hu.
„Nem hinném, hogy tartanunk kellene a bolgároktól. Egészséges önbizalommal várjuk a meccset, szerintem vagyunk olyan jók, hogy továbbjussunk. Az első találkozó nagyon fontos, mert ha itthon nem nyerünk, a visszavágón nehéz dolgunk lesz. A helyzetkihasználásunkon mindenképpen javítanunk kell, mert a Basel ellen is megvoltak a lehetőségeink, de akkor kimaradtak. Biztató lehet, hogy a hétvégén, a Kecskemét ellen belőttük az adódó lehetőségeket. A Liteksz ellen is támadni szeretnénk, de nem fejetlenül. Lényeg, hogy minél többet birtokoljuk a labdát. Jó lenne, ha már az elején betalálnánk, és persze az is, ha ez nem csak egyszer sikerülne. Gólt semmiképpen sem szabad kapni, azon leszünk, hogy ne kerüljünk hátrányba” – nyilatkozta Bernáth.
Legfrissebb hírek

Egyik meccsen sincs gól a félidőben

Foci vb 2026
26 perce

Statisztikák: eddig háromszor volt példa arra, amit Vinícius elért – Brazília mindháromszor világbajnok lett

Foci vb 2026
37 perce

Carlo Ancelotti: A meggyőző alakítás volt a célunk

Foci vb 2026
55 perce

Elkezdődtek az A-csoport utolsó meccsei!

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Dél-Afrika–Dél-Korea

Foci vb 2026
1 órája

Győzelmével Marokkó lett a legerdményesebb afrikai csapat a világbajnokságon – statisztika

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Csehország–Mexikó 0–1

Foci vb 2026
1 órája

Mexikóból tudósító kollégánk már a helyszínen

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik