El-selejtező: megérkezett a Debrecen bolgár ellenfele Magyarországra

2010.08.18. 13:38
Címkék
Megérkezett Debrecenbe a Loki Európa-liga-ellenfele, a Liteksz Lovecs. A bolgárok a hajdúsági városban szállnak meg, és busszal utaznak majd holnap Nyíregyházára, a találkozó színhelyére – adta hírül a DVSC labdarúgócsapatának hivatalos honlapja.

 

Kiss Zoltán, a DVSC középpályása a hétvégén gólt lőtt a Kecskemétnek, és reméli, hogy megtartja lendületét az együttes.

„Az biztos, hogy a Liteksz erős ellenfél, nem véletlenül végzett az élen hazája bajnokságában. Sajnáljuk, hogy a BL-ben nem sikerült továbbjutnunk, de már kár rágódni ezen, az Európa-ligában kell harcolnunk. Óriási lehetőség lenne, ha a csoportkörbe kerülnénk! Szombaton szép eredményt értünk el a Kecskemét ellen, s nagyon bízom benne, hogy a csapatnak megmarad a lendülete" – nyilatkozta klubja honlapján Kiss Zoltán.

Legfrissebb hírek

Carlo Ancelotti: Az volt a célunk, hogy jobban játsszunk, mint ahogyan Haiti ellen tettük

Foci vb 2026
8 perce

Brazília és Marokkó kéz a kézben jut tovább a C-csoportból, Ancelotti csapata nyerte meg a négyest

Foci vb 2026
20 perce

Vinícius fantasztikus játékával Brazília megverte Skóciát, így csoportelső

Foci vb 2026
22 perce

Az előzetes hírekkel ellentétben nem Ochoa védi Mexikó kapuját a csehek ellen, Patrik Schick is csak a kispadon ül

Foci vb 2026
23 perce

Haiti kétszer vezetetett, de Marokkó így is magabiztosan nyerve csoportmásodik

Foci vb 2026
23 perce

Neymar a pályán – először játszott ezen a világbajnokságon!

Foci vb 2026
38 perce

Így zajlott le a párbeszéd Vinícius meg nem adott góljánál

Foci vb 2026
55 perce

A New York Mets baseballmeccsén eveztek a norvég drukkerek

Foci vb 2026
59 perce
Ezek is érdekelhetik