Európa-liga: az Újpest ellenfele két zárt kapus mérkőzést játszik

MTI MTIMTI MTI
2009.08.07. 16:28
Címkék
Zárt kapuk mögött játssza a következő két otthoni mérkőzését az Európa-ligában a Steaua Bucuresti, amelyet így büntetett az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) az Újpest elleni találkozón történt incidensek miatt – adta hírül pénteken a román média.
A beszámolók szerint Valeriu Argaseala, a román klub elnöke pénteken közölte Gigi Becalival, a csapat tulajdonosával, hogy az UEFA újabb büntetést rótt ki a Steauára. A román média emlékeztet arra, hogy az Európa-liga második selejtezőkörében, július 16-án Bukarestben megrendezett Steaua–Újpest mérkőzés ideje alatt egy szurkoló a pályára szaladt, a román drukkerek pedig egy magyargyalázó feliratot is kifüggesztettek. Korábban a Steauát 50 ezer euróra bírságolták meg, de az UEFA fegyelmi bizottsága eltörölte ezt a büntetést, és helyette két találkozó közönség nélkül való lejátszására ítélte a román klubot. A Steaua szurkolóival hónapok óta konfliktusban álló Becali pénteken kifakadt a rendbontók ellen. A Gazeta Sporturilor című napilap elektronikus kiadása szerint Becali kijelentette, hogy a drukkerek felelőtlensége miatt összesen körülbelül 700 ezer euró kár éri a Steauát.
Legfrissebb hírek

A szünetben vezet Új-Zéland

Foci vb 2026
5 perce

A zöld-fokiak nagyszerű cseréje: „Álmodoztam arról, hogy betalálok, de...”

Foci vb 2026
16 perce

Szabadrúgásgól után cseregól és rekordkevés szabálytalanság Zöld-foki-szigeteknél

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött az Új-Zéland–Egyiptom mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Új-Zéland–Egyiptom 1–0

Foci vb 2026
1 órája

Kevin Pina lett a mérkőzés legjobbja

Foci vb 2026
1 órája

Rosszul felállított sorfal, hibázó védők és a rosszul kifutó kapus – videók az Uruguay–Zöld-foki szigetek mérkőzésről

Foci vb 2026
1 órája

Itt az újabb meglepetés: Zöld-foki-szigetek Uruguay ellen is pontot szerzett

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik