Lovassport: mindkét magyar indulhat a négyesfogathajtók vk-döntőjén

MTI MTIMTI MTI
2012.01.22. 18:35
Címkék
Lázár Zoltán és Dobrovitz József is indulhat a négyesfogathajtók Világkupa-döntőjén, amelyre február első hétvégéjén kerül sor a franciaországi Bordeaux-ban.

A hatszoros világbajnok Lázár vasárnap negyedik lett a berlini utolsó vk-fordulón, s ezzel annyi pontot szerzett, hogy összesítésben bekerült a legjobb hat hajtót felvonultató finálé mezőnyébe. Dobrovitz már korábban biztosította helyét a döntőben.

„Csak arra koncentráltam, hogy a döntős részvételt kivívjam, ehhez a holland és a német riválisomat kellett megelőznöm, csak erre figyeltem. A lovaim nagyon jól mentek, előrébb is végezhettem volna, de ezúttal nem akartam kockáztatni″ – mondta Lázár Zoltán az MTI-nek.

Legfrissebb hírek

A Dortmund bebiztosította a második helyét

Német labdarúgás
4 perce

Euroliga: továbbjutott a Fenerbahce, ötödik meccsre kényszerül a Panathinaikosz

Kosárlabda
8 perce

Kazahsztán nyerte meg a divizió 1/A-s hoki-vb-t, Ukrajna is feljutott az elitcsoportba

Egyéb egyéni
20 perce

Torna: Bácskay Csenge inspirációs díjat kapott Amerikában

Torna
33 perce

Nyolc gólt szerzett, fontos lépést tett a döntő felé a Nyíregyháza a futsal NB I-ben

Labdarúgó NB I
42 perce

Bemutatták Csillag Péter A futball szabadsága című könyvét

Minden más foci
1 órája

Fucsovics legyőzője meglepetésre Djokovicsot is legyőzte a római tenisztornán

Tenisz
1 órája

„A szakosztályok működése stabil és biztosított” – az FTC reagált a Magyar Közlönyben megjelent kormányhatározatra

Labdarúgó NB I
2 órája
Ezek is érdekelhetik