Rövid pályás úszó ob: Szepesi és Verrasztó magyar csúcsot ért el

Vágólapra másolva!
2009.11.15. 13:04
Címkék
Verrasztó Evelyn és Szepesi Nikolett országos csúcsot úszott a rövid pályás ob záró napjának délelőtti selejtezőjében, Százhalombattán.

A viadal honlapja szerint előbb Verrasztó ért célba 400 m gyorson 4:01.22 perc alatt, 44 századdal megjavítva a számtól betegség miatt távolmaradó Mutina Ágnes 2008. december 13. óta élő rekordját.

Ugyancsak az előfutamokban ért el újabb magyar csúcsot a pénteken és szombaton hasonlóképpen cselekvő Szepesi, aki a vasárnapi matinés próbán 100 m háton repesztett 58.90 másodperces remek időt. A korábbi legjobb magyar eredmény szintén az ő nevéhez fűződött 59.51-gyel, 2007. december 13-a óta.

A több hónapig tartó visszavonulás után a versenyúszáshoz szeptemberben visszatérő Szepesi az ob első két napján 200 és 50 m háton is átírta a hazai csúcslistát.

Legfrissebb hírek

Tenisz: Sinner újra nyert, már 23 meccs óta veretlen

Tenisz
26 perce

Kevin De Bruyne Olaszországban folytathatja, rábólintott a Napolira – sajtóhír

Angol labdarúgás
47 perce

Megmenekülhet az NB III-as Szolnoki MÁV, egy másodosztályú klub és az önkormányzat is segít

Labdarúgó NB II
1 órája

„Hála istennek” – a VAR-szoba a Barcelona elvett gólja után

Spanyol labdarúgás
1 órája

Horvátországé lett a másik szabadkártya a női kézi-vb-re

Kézilabda
1 órája

Yvonne Turner spanyol kosárbajnok lett a Valenciával

Kosárlabda
3 órája

A brazil szövetség bejelentette Carlo Ancelotti érkezését – hivatalos

Minden más foci
3 órája

Úszás: Prágában is a mi olimpiai reménységeink voltak a leggyorsabbak

Utánpótlássport
3 órája
Ezek is érdekelhetik