Súlyemelés: Földi Imre jobban van, hamarosan hazatérhet

MTI MTIMTI MTI
2009.01.28. 01:59
Címkék
Már sokkal jobban van, és a közeljövőben hazaengedik orvosai Földi Imre súlyemelő olimpiai bajnokot, aki csütörtökön került kórházba Tatabányán, nyaki érszűkületéből adódó rosszullét miatt.
Amint azt Halász István, a sportági szövetség főtitkára az MTI-nek kedden elmondta, a családtól származó információ szerint a folyamatos infúziós-gyógyszeres kezelés hatására jelentősen javult a magyar súlyemelés első ötkarikás aranyérmesének, a nemzet sportolójának az állapota. Olyannyira, hogy nem kell műteni, és várhatóan néhány nap múlva hazatérhet a 70 éves Földi.
Legfrissebb hírek

Haaland csatlakozott Kane mellé, de Kocsis Sándortól még messze van

Foci vb 2026
5 perce

Statisztikák: Haaland rekordokat halmozott – ez lesz a legjobb vb-aranycipőcsata valaha?

Foci vb 2026
9 perce

Foci vb 2026: Jordánia–Algéria

Foci vb 2026
17 perce

Benbuali a kispadon, első győzelmére hajt Jordánia és Algéria – itt vannak a kezdőcsapatok

Foci vb 2026
23 perce

Ötgólos meccsen verte Norvégia Szenegált – videók

Foci vb 2026
46 perce

3–2-re legyőzte Szenegált és továbbjutott Norvégia

Foci vb 2026
1 órája

Haaland is duplázott, Norvégia ötgólos thrilleren verte meg Szenegált a vb-n

Foci vb 2026
1 órája

Didier Deschamps: Nem volt egyszerű uralni második félidőt

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik