Golf: a harmadik agyműtétet végzik el Seve Ballesteroson

Vágólapra másolva!
2008.10.24. 00:30
Címkék
Komplikációk miatt pénteken újabb agyműtét vár Seve Ballesteros spanyol golflegendára, aki a múlt hétfőn került kórházba. A major tornákon (a sportág Grand Slam-viadalain) ötszörös győztes csillagot kilenc napja operálták meg, melynek során a daganat nagyobb részét eltávolították az agyából, majd két nappal később a túlságosan nagy nyomás enyhítése miatt ismét megműtötték.
Most azért van szükség újabb beavatkozásra, mert egy ödéma és a vérzés által ismét túl nagy a nyomás Ballesteros agyában. A kórház tájékoztatása szerint várhatóan a daganat megmaradt részét is kioperálják. "Az agy újbóli duzzanata miatt pénteken ismét megoperáljuk. Állapota jelenleg válságosnak minősül, de stabil" – áll a madridi La Paz kórház közleményében.Az 51 éves Ballesteros tavaly vonult vissza hátfájdalmai miatt.
Legfrissebb hírek

Vécsei Bálint: Már jó néhány ilyen meccsen játszottam, nem ijedek meg senkitől

Európa-liga
9 perce

Nemet mondott Szaúd-Arábiára Rodrygo; a PL-ből igazolna csatárt a Roma – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
22 perce

Veretlenül zárta a csoportkört a férfiválogatott a strandkézilabda Eb-n

Kézilabda
35 perce

Nem tudott leszállni a Real Madrid gépe, törölték a klubvilágbajnoki elődöntő előtti sajtótájékoztatót

Klub-vb
49 perce

Puskás cifra replikája és a mémmé vált Bajner-interjú legtöbbet idézett mondata – keressük a magyar futball legjobb idézetét!

Magyar válogatott
1 órája

Gellér László: A Kékszalag mindenkié!

Egyéb egyéni
1 órája

Joao Pedro: Elnézést kérek a két gólomért, de ez a munkám

Klub-vb
1 órája

Szalai Attila futballcsodái: a Mágus, a Mester és Döme gólja

Labdarúgó NB I
2 órája
Ezek is érdekelhetik