Bajnokok Ligája: Heynckes korábbi csapatát várja a döntőre

MTI MTIMTI MTI
2012.04.29. 09:29
Címkék
Meghívta korábbi klubja, a Bayer Leverkusen csapatát a Bajnokok Ligája döntőjére Jupp Heynckes, a Bayern München labdarúgócsapatának vezetőedzője. A tréner emlékeztetett arra: tavaly nyári búcsúzásakor megígérte, hogy legkésőbb a müncheni döntőn újra találkoznak.

„Itt az ideje, hogy beváltsam ígéretemet, és meghívjam a leverkuseni klubot” – fogalmazott az edző, aki 20–22 vendég érkezésével számol.

A 66 éves szakember 2009-ben szerződött Leverkusenbe, a 2010–2011-es bajnoki évadban a második helyre vezette a csapatot, majd a nyáron a müncheniekhez került.

A bajor csapat a május 19-i fináléban a Chelsea-vel csap össze. A találkozóra a müncheni együttes szurkolói már egy nappal a Real Madrid búcsúztatása után egymillió jegyet igényeltek. A Bayern München az első olyan futballcsapat, amely saját pályán játszhat BL-döntőt.

Legfrissebb hírek

Asztalitenisz-vb: Kína szokás szerint mindent vitt

Egyéb egyéni
15 perce

Schäferék hat nyeretlen meccs után győztek újra Mainzban

Német labdarúgás
55 perce

Tíz jó ok, amiért érdemes rendszeresen bringázni

Csupasport
56 perce

Serie A: a Roma elképesztő végjáték után győzött Parmában

Olasz labdarúgás
1 órája

NB III: a Gyirmót FC Győr kiütötte a Tatabányát a forduló rangadóján

Labdarúgó NB II
1 órája

Vízilabda: az UVSE és a BVSC nyert aranyat a gyermekbajnokságban

Utánpótlássport
1 órája

Kétgólos Honvéd-siker a feljutók rangadóján, kiesett a Budafok és a Békéscsaba – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
1 órája

Kikapott Csákváron a Soroksár, ennek ellenére biztossá vált a bennmaradása

Labdarúgó NB II
1 órája
Ezek is érdekelhetik