BL: Platini szerint nem volt gyanús a Lyon 7-1-es zágrábi győzelme

2011.12.14. 18:15
Címkék
Michel Platini, az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elnöke szerint nem volt gyanús az Olympique Lyon 7–1-es győzelme a Bajnokok Ligájában a Dinamo Zagreb otthonában, amellyel továbbjutott a francia együttes az egyenes kiesés szakaszba.

„Természetesen ilyen nagy különbségű győzelmeknél felvetődik a kérdés, de én teljes mértékben tisztelem a Bajnokok Ligáját, és kétségem sincs a verseny tisztasága felől – válaszolt Platini arra a kérdésre, hogy szerinte bunda volt-e a Lyon zágrábi sikere. – A Valencia Genk elleni hét nullás győzelméről miért nem beszél senki?″

Platini hozzátette, a Dinamo veresége valószínűleg annak tudható be, hogy a hátvédek és a kapus rossz napot fogott ki. A francia szakvezető azt is elmondta: a fogadási csalásban érintetteknek nincs helyük a világ labdarúgásában.

Legfrissebb hírek

Humphries nagy napja – kialakult a darts Premier League elődöntős mezőnye

Egyéb egyéni
6 órája

MLSZ: Az Újpest és az FTC is szektorbezárást kapott

Labdarúgó NB I
6 órája

Imre Bence: Valamennyire visszahoztuk a reményt

Kézilabda
6 órája

Tét nélküli meccsen, szurkolói tiltakozás közepette verte a már kiesett Oviedót a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
6 órája

Pénteki sportműsor: kezdődik a férfi jégkorong-vb és az utolsó forduló az NB I-ben

Minden más foci
6 órája

Lenny Joseph: Nem szabad foglalkozni a külső zajokkal, kritikákkal; Vereség Szerbiában, de ledolgozható hátrányban a férfi kézilabda-válogatott

E-újság
6 órája

Mikes után futni – Csinta Samu publicisztikája

Egyéb egyéni
6 órája

Nem bírt egymással a Rayo és a Valencia, döntetlen a Girona–Real Sociedadon is

Spanyol labdarúgás
8 órája
Ezek is érdekelhetik