BL: az UEFA kizárhatja Huszti csapatát, a Zenitet - lapértesülés

Vágólapra másolva!
2011.12.02. 08:36
Címkék
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) egyik informátorára hivatkozva a RIA Novosztyi hírügynökség a kizárás lehetőségéről cikkez a Zenit európai kupaszereplése kapcsán.

A Bajnokok Ligájában érdekelt, Huszti Szabolcsot is foglalkoztató orosz csapatot azért sújthatja büntetéssel az UEFA, mert az APOEL elleni hazai BL-találkozón a szurkolók kétszer is füstbombát dobtak a pályára, s ezért mind a kétszer félbe kellett szakítani a játékot.

A 2008-as, Marseille elleni UEFA-kupa-mérkőzésen történtek óta (rasszista megnyilvánulások) egyébként is szigorú szemmel figyeli a szervezet a szentpétervári drukkerek viselkedését.

Legfrissebb hírek

Dárdai Pál újra a magyar futballban: az Újpest FC sportigazgatója lett; Mészáros Lőrinc: A miénk nem egyszerűen futballakadémia, hanem egy komplett sportfalu

E-újság
1 órája

Pénteki sportműsor: DVTK–Ferencváros az NB I-ben

Minden más foci
1 órája

Győzelemmel zárta az évet a Magyar Futsal Akadémia

Labdarúgó NB I
1 órája

Van Gerwenre ráijesztett japán ellenfele, Sherrock simán kikapott Chisnalltól a darts-vb-n

Egyéb egyéni
1 órája

A remény tartománya – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
1 órája

Listaünnep – Csinta Samu publicisztikája

Egyéb egyéni
1 órája

A Getafe kiesett; az Athletic Bilbao hosszabbítás után jutott tovább a Király-kupában

Spanyol labdarúgás
2 órája

Kézilabda: Szűcsék ellen szakadt meg Hanuszék rossz sorozata – körkép

Kézilabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik