Basel: két és féléves szerződés lett a megbízott edző jutalma

2011.12.12. 16:52
Címkék
Meggyőzte az FC Basel klubvezetőit Heiko Vogel ideiglenes edző, aki a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában csapatával legyőzte és kiejtette a Manchester Unitedot. A két hónapja a Hamburghoz szerződő Thorsten Fink pótlására kijelölt szakember 2014. június 30-ig szóló szerződést kapott a piros-kékektől.

Fink azután szerződött Hamburgba, hogy a Basellel legyőzte a Galati-ot és 3–3-as döntetlent ért el az Old Traffordon. Vogel vezérletével a csapat ugyan otthon kikapott a Benficától, de Lisszabonban döntetlent ért elé, majd nyert Bukarestben és hatai pályán az MU ellen is, így csoportmásodikként várhatja a nyolcaddöntő pénteki sorsolását.

A Basel a svájci bajnokságban 18 forduló után hétpontos előnnyel áll az élen, Fink távozása óta csak egy bajnokin veszített pontot.

Legfrissebb hírek

Az FIA megosztotta az ADUO-eredményeket: a Red Bull kivételével mindenki fejleszthet – hivatalos

F1
4 perce

Megválik neveltjétől a Barcelona; Lampard rutinos védőnek örülhet – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
5 perce

Németh Anett: Magunknak nehezítettük meg a németek elleni meccset

Röplabda
12 perce

Csikós Zsóka K–1 1000 méter után 500-on is futamot nyert a vb-n

Kajak-kenu
53 perce

Ismét Márton Gábor lett az NB II-es Kozármisleny vezetőedzője

Labdarúgó NB II
56 perce

Infantino-terv: az olasz szövetség megvonta a támogatást a FIFA-elnöktől

Olasz labdarúgás
1 órája

Borbély Balázs szerint az előny őrzése veszélyes lenne a Ferencvárosnak a Trabzonspor ellen

Európa-liga
1 órája

Női kézilabda NB I: a középmezőnyben zárna a Budaörs

Kézilabda
1 órája