BL: Galliani a hiányzókkal magyarázza a Milan kudarcát

Vágólapra másolva!
2010.03.11. 00:43
Címkék
Az AC Milan 7–2-es összesítéssel búcsúzott a Bajnokok Ligájától, miután a nyolcaddöntő visszavágóján 4–0-ra kikapott a Manchester United vendégeként. Az olaszok ügyvezetője, Adriano Galliani a hiányzókkal magyarázta a kudarcot.

„Éreztem, hogy nem fog menni a játék, mert Alexandre Patóra, Alessandro Nestára és Luca Antoninire sem számíthattunk sérülés miatt, és ez óriási érvágás a Manchetser United ellen" – mondta a 4–0-s vereséget követően az AC Milan ügyvezetője, Adriano Galliani.

„Nem hiszem, hogy ez a vereség kihat a bajnoki formánkra, Leonardo képes hatni a játékosokra, meg fogja oldani a feladatot" – fogalmazott a sportvezető.

Galliani hozzátette, ha 100 millió euróval nagyobb összegből gazdálkodhatnának szezononként, ők is képesek lennének olyan keretet építeni, mint a Manchester United.

Legfrissebb hírek

A Vasas a Puskás Akadémiát, az Ajka a Kisvárdát ejtette ki a Magyar Kupában

Labdarúgó NB I
33 perce

Női labdarúgó NB I: már az MTK sem hibátlan

Labdarúgó NB I
38 perce

Kétgólos kassai vezetés után komáromi győzelem

Minden más foci
52 perce

Kane duplázott, a Bayern alaposan elpáholta a Hamburgot

Német labdarúgás
57 perce

Hazai pályán szenvedett meglepő vereséget az Athletic Bilbao

Spanyol labdarúgás
58 perce

A Szpari tizenegyesek után kiesett, a Paks öt, a DVTK három gólt szerezve jutott tovább a kupában

Labdarúgó NB I
1 órája

A Tottenham szünet után döntötte el a londoni rangadót

Angol labdarúgás
1 órája

Muszukajev és Bajcajev is egyetlen győzelemre van a vb-bronzmeccstől

Birkózás
1 órája
Ezek is érdekelhetik