Anglia: a rendőrség nem nyomoz tovább a Clattenburg-ügyben

Vágólapra másolva!
2012.11.14. 08:08
Címkék
Nem vizsgálódik tovább a londoni rendőrség Mark Clattenburg esetleges rasszista megnyilvánulásaival kapcsolatban. Az ok egyszerű: nem jelentkezett egyetlen áldozat sem.

Mint ismert, a Chelsea–Manchester United mérkőzés után a londoni csapat panaszt tett az angol Labdarúgó-szövetségnél, mely szerint a játékvezető „megengedhetetlen hangnemben” kommunikált a játékosokkal. Az angol lapok szerint John Obi Mikel és Juan Mata volt a „sértett”.

Ezután a Fekete Ügyvédek Társaságának elnöke, Peter Herbert panaszlevelet írt a rendőrségnek, amely azonban ma bejelentette: nem nyomoz tovább az ügyben.

Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) a hétvégén hallgatja meg Mark Clattenburgöt.

Legfrissebb hírek

Duplantis nem indul a lausanne-i Gyémánt Liga-versenyen

Atlétika
21 perce

„Mondhatjuk, hogy hibáztam, de tanulok belőle” – Csongvai Áron a kiállításáról

Légiósok
22 perce

Melyik sportágban szerezték a magyar sportolók a legtöbb aranyérmet egyetlen olimpián? Nehéz kérdések az olimpiák történetéből – 10. rész

Egyéb egyéni
29 perce

NS-képeslap: Takácsi – megújult a futballpálya

Labdarúgó NB II
29 perce

Nem minden a pénz: ilyen csapatot lehet összehozni ingyen a La Ligában

Spanyol labdarúgás
31 perce

Kilenc pont a hátrány, menesztették a patinás klub edzőjét – hivatalos

Labdarúgó NB II
36 perce

Traoré aláírt Törökországban, de még nem játszhat – sajtóhír

Labdarúgó NB I
56 perce

Heti program: BL- és Kl-selejtező; indul a Bundesliga és a Serie A

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik