Arsenal: a Real Madridból erősíthetnek az „ágyúsok”

2012.07.27. 14:50
Címkék
A spanyol sajtó értesülései szerint a Premier League-ben szereplő Arsenal labdarúgócsapata egy évre kölcsönveszi a Real Madrid mellőzött török középpályását, Nuri Sahint.

A futballistát tavaly nyáron 10 millió euróért szerződtette a madridi klub a Borussia Dortmundtól. A 23 éves labdarúgó sokáig sérült volt, de felépülését követően sem fért bele José Mourinho vezetőedző elképzeléseibe. Sahin úgy gondolja, a legjobb megoldás az lenne, ha egy évig, kölcsönben olyan csapatnál szerepelhetne, amelyben állandó játéklehetőséghez juthat.

A hírek szerint az Arsenal menedzsere, Arsene Wenger szívesen látná csapatában a 31-szeres válogatott játékost. A lehetséges klubváltás mellett szól, hogy Sahin nem utazott el a Real Madrid keretével Portugáliába a mai, Benfica elleni felkészülési mérkőzésre.

Legfrissebb hírek

Vb 2026: Vozinha sikeres cselt mutatott be – megelőzte Cristiano Ronaldót!

Foci vb 2026
1 perce

Hatalmas hőségben jön a Paraguay–Franciaország vb-nyolcaddöntő

Foci vb 2026
4 perce

Hugo Sánchez üzent Angliának: Mexikó készen áll a csodára!

Foci vb 2026
9 perce

Felkészülés: a szünetben még vesztésre állt a Vasas, de legyőzte felvidéki vendégét

Labdarúgó NB I
24 perce

Molnár Martin negyedik a brit Formula–3-as bajnokság első mogyoródi futamán

Egyéb autó-motor
42 perce

Vozinha elárulta, mit mondott neki Messi

Foci vb 2026
42 perce

Sorozatban negyedszer juthat a nyolc közé Franciaország

Foci vb 2026
51 perce

Messi is megsüvegelte Vozinha teljesítményét

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik