Premier League: a Chelsea marasztalja Fernando Torrest

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2012.05.25. 15:59
Címkék
A Bajnokok Ligája-győztes Chelsea vezetői arról biztosították spanyol futballistájukat, Fernando Torrest, hogy a következő szezonban is számítanak rá.

A világ- és Európa-bajnok csatár azt mondta, mivel nem szerepelt a kezdőcsapatban a Bayern München elleni BL-döntőn, fontolóra vette távozást, de hivatalos honlapján már arról beszélt, hogy tárgyalt Roman Abramovics klubtulajdonossal, aki eloszlatta a jövőjével kapcsolatos kétségeit.

„Beszéltünk, és immár világos számomra, mit várnak tőlem. Csak azt szeretném, ha az új szezonban már kezdő lehetnék″ – mondta Torres.

Hangsúlyozta, úgy érzi, egyelőre nem tudta maradéktalanul meghálálni a Chelsea-nek, hogy tavaly 50 millió fontot fizetett érte a Liverpoolnak.

„Nagy reményekkel érkeztem, és úgy érzem, a klub tulajdonosai és rajongói megérdemlik, hogy többet produkáljak. Nehéz szezonom volt, keveset játszottam, és a lelkiállapotom olyan volt, mint a hullámvasút. Voltak nagyon rossz pillanataim, és nem akarom, hogy ez megismétlődjön. Mentális blokk alakult ki bennem, nem ment a játék. Úgy éreztem, soha sem voltam jó játékos, ezért sok videót megnéztem, a saját régi meccseimet is, amikor az Atlético, illetve a Liverpool színeiben szerepeltem. Ez sokat segített″ – mesélte Fernando Torres.

A 28 éves Torres tagja a lengyel-ukrán Európa-bajnokságra címvédőként készülő spanyol válogatott keretének.

Legfrissebb hírek

Irka-firka, avagy szójátékok – Kő András publicisztikája

Egyéb egyéni
3 órája

Szerdai sportműsor: zárul a BL-alapszakasz; a magyar csapat a horvátok ellen búcsúzik a kézi Eb-től

Minden más foci
3 órája

Szoboszlaiék Slotért is játszanak; bravúrpont a férfi kézilabda Eb-n

E-újság
3 órája

Dübörgés – Somogyi Zsolt jegyzete

Bajnokok Ligája
3 órája

Párizsban szakadt meg a Real Madrid győzelmi sorozata a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
3 órája

Hiába vezetett a Fiorentina, a Como került a legjobb nyolc közé az Olasz Kupában

Olasz labdarúgás
4 órája

Simán nyertek az olaszok, a magyar csapatnak nem lesz elég a döntetlen a továbbjutáshoz a futsal Eb-n

Minden más foci
4 órája

Rosta Miklós: Amíg itt vagyunk az Eb-n, küzdünk és harcolunk az utolsó percig

Kézilabda
4 órája
Ezek is érdekelhetik