Aston Villa: visszautasították a Manchester City ajánlatát Milnerért

Vágólapra másolva!
2010.05.20. 12:17
Címkék
Mint ahogy arról korábban beszámoltunk, a Manchester City labdarúgócsapata szeretné átigazolni James Milnert, az Aston Villa középpályását, de a klub visszautasította a 20 millió fontos ajánlatot.

James Milner a Manchester City első számú célpontja volt, miután a klub nem tudta kiharcolni a Bajnokok Ligája-szereplést, ám az Aston Villa mindenképp szeretné megtartani a 24 éves középpályást.

Roberto Mancini, a City menedzsere állítólag 150 millió fontból gazdálkodhat a nyár folyamán, de a Milnerért tett 20 millió font kevésnek bizonyult a játékos igazolására.

Milner jelenleg az angol válogatott edzőtáborában tartózkodik Ausztriában, klubja a világbajnokság után hosszú távú szerződést szeretne vele kötni.

A futballista idénye nagyon jól sikerült, új pozícióban, belső középpályásként kapott szerepet, és Angliában megválasztották az év fiatal játékosának.

Legfrissebb hírek

A Midtjylland és a Malmö is nagy előnyt szerzett az El-selejtező playoffkörében

Európa-liga
18 perce

„Korábban is lenyűgöztek a magyarok olimpiai tervei és kreatív ötletei” – Thomas Bach a Nemzeti Sportnak

Egyéb egyéni
30 perce

Egy lépéssel közelebb a főtábla! Az ETO hazai pályán győzte le a Rapidot

Európa-konferencialiga
32 perce

Rubik-kocka, fűszeres gulyás: megérkezett a mezőny a balatonfőkajári MotoGP-hétvégére

Egyéb autó-motor
38 perce

Fallabda Eb: Farkas Balázs nagy csatában maradt le az elődöntőről

Egyéb egyéni
46 perce

Kerékpársport: Feldhoffer még önmagát is meglepte a szintlépéssel

Utánpótlássport
1 órája

Férfi kosárlabda vb-selejtező: A finnek ellen itthon kezd Magyarország

Kosárlabda
1 órája

Magyar rangadó a US Open főtáblájáért

Tenisz
2 órája
Ezek is érdekelhetik