Manchester United: Heinze pénteken visszatérhet

Vágólapra másolva!
2006.04.11. 13:04
Címkék
Könnyen elképzelhető, hogy pénteken kisebb csodát láthat az Old Trafford közönsége: a szeptember közepén súlyos térdsérülést szenvedő Gabriel Heinze ugyanis valószínűleg pályára lép a Manchester Unitedben a sereghajtó Sunderland elleni bajnokin.

A kiváló argention labdarúgó a Villarreal elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen dőlt ki keresztszalag szakadás miatt, s az orvosok akkor azt mondták, hogy ebben a szezonban és a nyáron világbajnokságon már nem léphet pályára.

“Gabriel három hete készül együtt a csapattal, fantasztikus akarattal dolgozik. Úgy küzd, mint a tigris, óriási energiákat mozgósít” – mondta Sir Alex Ferguson, a Vörös Ördögök vezetőedzője.

Heinze már közvetlenül a sérülés után is reménykedett a tavaszi visszatérésben, mert semmiképpen sem akar lemaradni a németországi világbajnokságról.
Legfrissebb hírek

Kosarasaink szép reményekkel vághatnak neki az új évnek

Kosárlabda
17 perce

A Nemzeti Sport volt a legolvasottabb a sportmédiában a múlt héten is

Egyéb egyéni
19 perce

Veszprém: a francia válogatott orvosi stábja dönt Yanis Lenne Eb-szerepléséről

Kézilabda
30 perce

Sallói Dániel: Immár Amerika az otthonom!

Képes Sport
48 perce

Dortmundból érkezhet erősítés a Real Madrid védelmébe – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
58 perce

Férfi kézi Eb: nem teljesen biztos Imre Bence részvétele

Kézilabda
1 órája

NHL: hét gólt rámolt be Chicagóban a Penguins, rangadót nyert a Lightning

Amerikai sportok
1 órája

A jövő sztárjai: Komjáthy Boglárka, Riba Ferenc

Utánpótlássport
2 órája
Ezek is érdekelhetik