A Detroit hetet ütött a Winnipeg Jetsnek

Vágólapra másolva!
2011.12.11. 09:38
null
A Detroit nem sok lehetőséget adott a Phienixnek (Fotó: Reuters)
Címkék
Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság legutóbbi játéknapján a Detroit Red Wings hazai jégen nagyon simán, 7–1-re legyőzte a Winnipeg Jetset.

Ezúttal is megszórta ellenfelét hazai pályán a Detroit. A Red Wings két nappal azután, hogy a Phoenix Coyotesnak már az első harmadban berámolt ötöt, a Winnipeg ellen nyert 7–1-re.

A Detroit ezúttal a második harmadban volt ellenállhatatlan, s elsősorban az ebben a játékrészben szerzett négy góljának köszönhetően sorozatban negyedik győzelmét aratta. Hazai pályán 15 mérkőzésből 12 győzelem a detroiti csapat mérlege.

A Pittsburgh Penguins négy kiváló játékosa, Sidney Crosby, Jordan Staal, Kris Letang és Zbynek Michalek nélkül is nyert a New York Islanders ellen. Pedig a Pingvinek a mérkőzés elején kétgólos hátrányba kerültek, de James Neal vezérletével fordítottak. A Pittsburgh ezzel sorozatban három elveszített találkozó után nyert ismét.

Zdeno Charát elveszítette, a Columbus elleni meccset – szintén 0–2-ről fordítva – megnyerte a Boston Bruins. Egy másik védő számára pedig nagyon emlékezetes lesz a mérkőzés, Joe Corvo ugyanis szezonbeli első és második találatát is megszerezte a végül 5–3-as bostoni győzelemmel végződő találkozón.

NHL
ALAPSZAKASZ, 64. JÁTÉKNAP
Calgary Flames–Edmonton Oilers 3–0
Los Angeles Kings–Dallas Stars 1–2
Phoenix Coyotes–Minnesota Wild 1–4
St Louis Blues–San Jose Sharks 1–0
Buffalo Sabres–New York Rangers 1–4
Detroit Red Wings–Winnipeg Jets 7–1
Ottawa Senators–Vancouver Canucks 1–4
Columbus Blue Jackets–Boston Bruins 3–5
Nashville Predators–Anaheim Ducks 3–2
New Jersey Devils–Montreal Canadiens 1–2
New York Islanders–Pittsburgh Penguins 3–6
Philadelphia Flyers–Tampa Bay Lightning 5–2

 

Legfrissebb hírek

Kosárlabda: Golomán csapata legyőzte a Barcelonát

Kosárlabda
59 perce

Kiállt Wirtz mellett a németek kapitánya; Klopp szerint száz évente születik ekkora tehetség

Angol labdarúgás
1 órája

732 kilométert futva a harmadik lett, mégsem teljesen elégedett

Csupasport
1 órája

Csodák csodája: szavazzon az olimpiatörténet legemlékezetesebb magyar diadalára!

Egyéb egyéni
1 órája

Vásárhelyi Máté és Nyikos Viktória győzött a budapesti maratonin

Atlétika
2 órája

Haaland Kocsis mögött, Puskás előtt az IFFHS rangsorában

Minden más foci
2 órája

Sportlövészet: bronzérmes a pisztolyos csapat az ifi Eb-n

Utánpótlássport
2 órája

Családban marad: Vacherot nyerte meg az unokatestvére ellen a sanghaji döntőt

Tenisz
2 órája
Ezek is érdekelhetik