HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2013.08.16 12:30 Frissítve: 2015.03.31 02:29

MAGYAR KUPA, 2013-2014 - ADATBANK

HIRDETÉS

 

DÖNTŐ
ÚJPEST FC–DIÓSGYŐRI VTK  1–1, 11-esekkel 4–3
 ELŐDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK  
Debreceni VSC-Teva–Diósgyőri VTK 4–2
MTK Budapest–Újpest FC
0–0
VISSZAVÁGÓK
 
Újpest FC–MTK Budapest 3–0
Továbbjutott:  az Újpest, 3–0-val
 
Diósgyőri VTK–Debreceni VSC-Teva  2–0
Továbbjutott:  a DVTK, 4–4 után idegenben szerzett több góllal 
NEGYEDDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
 
Lombard Pápa–DVTK
2–2
Nyíregyháza (NB II)–DVSC-Teva
1–3
MTK–Győri ETO
2–0
PMFC–Újpest
1–3
VISSZAVÁGÓK
 
DVSC-Teva–Nyíregyháza (NB II)6–1
Továbbjutott: a DVSC, 9–2-es összesítéssel
 
Győri ETO–MTK
3–3
Továbbjutott: az MTK, 5–3-as összesítéssel.
DVTK–Lombard Pápa
3–0
 Továbbjutott: a DVTK, 5–2-es összesítéssel.  
Újpest–Pécsi MFC
4–0
Továbbjutott: az Újpest, kettős győzelemmel, 7–1-es összesítéssel.  
 NYOLCADDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
November 26. (kedd)
Dunaújváros PASE (NB II)–Debreceni VSC-Teva 1–1
Kecskeméti TE-Phoenix Mecano–MTK Budapest 0–3
Bp. Honvéd–Pécsi MFC 1–1
November 27. (szerda)
Siófok (NB II)–Lombard Pápa 1–2
Nyíregyháza Spartacus (NB II)–Haladás 0–1
Videoton FC–Diósgyőri VTK 0–0
Kaposvári Rákóczi FC–Győri ETO 1–2
Ferencváros–Újpest FC 0–0
 
VISSZAVÁGÓK
December 3. (kedd)
Debreceni VSC-Teva–Dunaújváros PASE (NB II) 2–0 Továbbjutott: a DVSC-Teva, 3–1-es összesítéssel
MTK Budapest–Kecskeméti TE-Phoenix Mecano 1–0 Továbbjutott: az MTK, 4–0-s összesítéssel
December 4. (szerda)
Lombard Pápa–Siófok (NB II) 1–1 Továbbjutott: a Lombard Pápa, 3–2-es összesítéssel
Haladás–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 0–2 Továbbjutott: a Nyíregyháza, 2–1-es összesítéssel
Győri ETO–Kaposvári Rákóczi FC 2–1 Továbbjutott: a Győri ETO, 4–2-es összesítéssel
Újpest FC–Ferencváros 1–0 Továbbjutott: az Újpest, 1–0-s összesítéssel
Pécsi MFC–Bp. Honvéd 1–0 Továbbjutott: a PMFC, 2–1-es összesítéssel
Diósgyőri VTK–Videoton FC 1–0 Továbbjutott: a DVTK, 1–0-s összesítéssel
4. FORDULÓ
Október 22., kedd
Puskás Akadémia FC–Kecskeméti TE-Phoenix Mecano 0–0 – 11-esekkel 3–4
 
Október 29., kedd
Kisvárda (NB II)–Lombard Pápa 3–4
UFC Szekszárd (NB III)–Ferencváros 0–10
FC Ajka (NB II)–Kaposvári Rákóczi FC  0–6
Szeged 2011 (NB III)–MTK Budapest  0–2
 
Október 30., szerda
ESMTK (NB III)–Debreceni VSC-Teva 1–2
Bajai LSE (NB III)–Újpest FC 0–6
Viadukt SE Biatorbágy (megyei I. o.)–Siófok (NB II) 0–2
Egri FC (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 1–1, T: 3–4
Cigánd SE (NB III)–Diósgyőri VTK 3–4

Dunaújváros PASE (NB II)–MVM Paks 2–0

Kemecse SE (megyei I. o.)–Bp. Honvéd 1–3
Csákvári TK (NB III)–Haladás 0–3
Gyirmót FC Győr (NB II)–Győri ETO FC 0–3
Pécsi MFC–Mezőkövesd-Zsóry  2–1
Békéscsaba 1912 Előre (NB II)–Videoton FC 0–1 – h. u.
3. FORDULÓ
Szeptember 24., kedd
Rákosmenti KSK (NB III)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
0–3
Kazincbarcika (NB III)–Mezőkövesd-Zsóry  3–4
Balatonfüred (NB III)–Ajka (NB II)  0–2
 
Szeptember 25, szerda

Geresdlak SE (megyei I. o.)–Bajai LSE (NB III) 

1–3

FC Tiszaújváros (NB III)–Szeged 2011 (NB III) 

0–1 – h. u.

Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 

0–2

Felsőzsolca VSC (megyei I. o.)–Cigánd SE (NB III) 

2–2 – 11-esekkel: 2–4

Voyage FC (megyei I. o.)–ESMTK (NB III) 

2–3

Pilisi LK (megyei II. o.)–Kemecse SE (megyei I. o.) 

1–2

Nagykőrösi Kinizsi (megyei I. o.)–Kisvárda (NB II) 

0–3

Hévíz SK (megyei I. o.)–Dunaújváros PASE (NB II) 

1–7

Sárszentmiklósi SE (megyei II. o.)–Csákvári TK (NB III) 

0–1

Zalaszentgróti VFC (megyei I. o.)–Gyirmót (NB II) 

0–2

Viadukt SE Biatorbágy (megyei I. o.)–Mosonmagyaróvár (NB III) 

2–1

UFC Szekszárd (NB III)–BKV Előre (NB III) 

1–0

Soproni VSE (NB II)–Puskás Akadémia 

2–3 – h. u.
 2. FORDULÓ
Augusztus 28. 
Kunszállás SE (megyei I. o.)–Mezőkövesd Zsóry FC (NB I) 0–5
Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)–Ceglédi VSE (NB II) 2–0
Cigánd SE (NB III)–Felsőtárkány SC (NB III)  3–2
Balassagyarmati VSE (megyei I. o.)–Kemecse SE (megyei I. o.)  1–1 – 11-esekkel 3–5
Békéscsaba 1912 Előre (NB II)–Balmazújváros (NB II) 2–0
Gödöllői SK (megyei I. o.)–Szeged 2011 (NB III) 0–2
Dunaújváros PASE (NB II)–Szigetszentmiklós (NB II) 2–0
Viadukt SE Biatorbágy (megyei I. o.)–Veszprém FC (NB III) 3–2
Andráshida SC (NB III)–Puskás Akadémia FC (NB I) 2–3
Siklós FC (megyei I. o.)–Soproni VSE-GYSEV (NB II) 1–5
Uraiújfalu SE (megyei I. o.)–Geresdlak SE (megyei I. o.) 2–4 – h.u.
ZTE FC (NB II)–FC Ajka (NB II) 1–2
Erőnyerő: Nagykőrösi Kinizsi (megyei I. o.), Kisvárda (NB II), Pilisi LK (megyei II. o.), Nyírbátori FC (NB III), Kazincbarcikai SC (NB III), Felsőzsolca VSC (megyei I. o.), Rákosmenti KSK (NB III), Voyage FC (megyei I. o.), FC Tiszaújváros (NB III), ESMTK (NB III), BKV Előre (NB III), UFC Szekszárd (NB III), Zalaszentgróti VFC (megyei I. o.), Bajai LSE (NB III), Hévíz SK (megyei I. o.), Aqvital-Publo Csákvári TK (NB III), Balatonfüred FC (NB III), Futura Mosonmagyaróvár (NB III), Gyirmót FC Győr (NB II), Sárszentmiklósi SE (megyei II. o.)  

 

 1. FORDULÓ
Augusztus 7., szerda
Szolnoki MÁV FC (NB II)–Mezőkövesd (NB I) 0–1
Augusztus 10., szombat
Szeged 2011 (NB III)–Kozármisleny (NB II) 3–2 – hosszabbítás után
Répcelaki SE (megyei I. o.)–FC Ajka (NB II) 1–6
Nyírgyulaj KSE (megyei I. o.)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II) 0–5
Felsőzsolca VSC (megyei I. o.)–NKSE-Jászberényi FC (megyei I. o.) 1–0
Szigetszentmiklós (NB II)–Tatabánya FC (NB II)  2–1
Pannonhalma SE (megyei II. o.)–Gödöllői SK (megyei I. o.) 0–3
Gyöngyösi AK (megyei I. o.)–Cigánd SE (NB III)  3–3 – 11-esekkel 2–4
Lipót SE Pékség (megyei I. o.)–BKV Előre (NB III) 1–4
Balmazújvárosi FC (megyei I. o.)–Kemecse SE (megyei I. o.) 0–7
Csanádpalotai FC (megyei I. o.)–Dunaújváros PASE (NB II) 1–3
Nagykőrösi Kinizsi (megyei I. o.)–Tállya KSE (megyei I. o.) 2–0
Putnok FC (NB III)–Ceglédi VSE (NB II) 0–2
Gyirmót FC Győr (NB II)–Vasas FC (NB II) 2–0
Augusztus 11., vasárnap
Dunaharaszti MTK (NB III)–Soproni VSE-GYSEV (NB II) 2–4
Mórahalmi VSE (megyei I. o.)–UFC Szekszárd (NB III) 0–2
Csornai SE (megyei I. o.)–Rákosmenti KSK (NB III) 1–4
Péti MTE (megyei I. o.)–Zalaszentgróti VFC (megyei I. o.) 0–5
Geresdlak SE (megyei I. o.)–Orosháza FC (NB III) 3–2
FC Nagyberki (megyei I. o.)–ZTE FC (NB II) 0–5
Szikszó-Tomor-Lak (megyei I. o.)–Felsőtárkány SC (NB III) 1–5
Voyage FC (megyei I. o.)–Martonvásári SK (megyei I. o.) 4–1
Pilisi LK (megyei II. o.)–Öttevényi TC (megyei I. o.) 2–0
Unió SE Nagyszekeres (megyei I. o.)–Balmazújváros (NB II) 1–2
Siklós FC (megyei I. o.)–Hetényegyházi SC (megyei I. o.) 1–0
Balatonlelle SE (megyei I. o.)–Andráshida SC (NB III) 1–7
Tolna VFC (megyei I. o.)–Bajai LSE (NB III) 0–7
Viadukt SE Biatorbágy (megyei I. o.)–Ménfőcsanak ESK (megyei I. o.) 3–0
Haladás VSE (megyei I. o.)–Aqvital-Publo Csákvári TK (NB III) 0–13
Kunhegyes SE (megyei II. o.)–Kazincbarcikai SC (NB III) 2–4
Bábolnai SE (megyei I. o.)–ESMTK (NB III) 1–3
Berkenye SE (megyei I. o.)–Futura Mosonmagyaróvár (NB III) 0–6
Ebes KKSE (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II) 0–2
Sárisápi BSE (megyei I. o.)–Balassagyarmati VSE (megyei I. o.) 0–2
Pápateszéri SE (megyei III. o.)–Uraiújfalu SE (megyei I. o.) 0–1
Elek LE (megyei II. o.)–Kisvárda (NB II) 1–7
Mezőkovácsházi TE (megyei II. o.)–Nyírbátori FC (NB III) 2–4
Nádasd KSE (megyei II. o.)–Veszprém FC (NB III) 0–4
Kunszállás SE (megyei I. o.)–Pécsváradi Spartacus SE (megyei I. o.) 3–0
Géderlaki KSE (megyei III. o.)–Sárszentmiklósi SE (megyei II. o.) 0–2
Letenye SE (megyei I. o.)–Balatonfüred FC (NB III) 0–2
Markaz FC (megyei I. o.)–FC Tiszaújváros (NB III) 2–3
Balatonkenese Globe Dental SC (megyei II. o.)–Hévíz SK (megyei I. o.) 0–6
Erőnyerő: Puskás Akadémia (NB I) 
HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.11.16 23:47:28

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. „Kommentre” kész volt a drukker – fél évszázaddal ezelőtt is. A Népsport pedig vette a bátorságot, s 1968 novemberében meghirdette: „Szerkesszen velünk!”

2018.11.14 18:28:49

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Aláírták az üzemeltetési szerződést, extra programokkal várják a szurkolókat az új stadionban.

2018.11.13 22:04:30

Labdarúgó NB I THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Megerősítették az izomzatot, hogy átvegye a szalagok szerepét.

2018.11.13 12:04:43

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Rózsa Dániel 2016-ban Djuricin 11-esét is kifogta. A Vidi mintha nem ugyanaz a csapat lenne a kupameccsek után.

2018.11.12 10:25:38

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

A Vidi-edző szerint az alapemberek hiánya nem lehet kifogás. A 14. forduló mestermérlegei.

HIRDETÉS
HIRDETÉS