Vízilabda, Alpok Adria Liga: harmadszor is nyert az Újpest

MTI MTIMTI MTI
2008.02.08. 17:49
Három nap alatt háromszor szállt vízbe és harmadszor is nyert az Újpest férfi vízilabdacsapata Szlovéniában, az öt ország kilenc együttesét foglalkoztató, körmérkőzéses rendszerű Alpok Adria Ligában.
"Pontos játékkal, könnyed győzelmet arattunk úgy, hogy ifistáink több mint egy negyedet játszhattak" - összegzett Sági Gábor szakosztályelnök a csütörtök késő este rendezett, maribori mérkőzés után az MTI-nek. Kedden Ljubljanában, szerdán Kranjban győzött az Újpest.
Alpok Adria Liga
Maribor (szlovén) - UNIQA-UTE 8-15 (1-3, 1-3, 1-8, 5-1)
A magyar góldobók: Suti, Borsós, Salamon, Máthé 2-2, Sziklai, Szabó N., Debreczeni, Vörös, Olasz, Szabó B., Somogyi 1-1